Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Grupa iCEA dołącza do Polish Canadian Chamber of Commerce

O autorze
1 min czytania 2022-07-27

Grupa iCEA, realizując strategię dynamicznego rozwoju i dalszej ekspansji zagranicznej, została członkiem izby Polish-Canadian Chamber of Commerce. Celem współpracy jest wzajemne promowanie stosunków handlowych między Polską i Kanadą poprzez działania w obszarze ekonomii, gospodarki i kultury, które doprowadzą do realnego wzrostu inwestycji i rozwoju handlu.

Polish-Canadian Chamber of Commerce (PCCC) jest wiodącą w Polsce organizacją zajmującą się wspieraniem więzi gospodarczych między Polską a Kanadą. Powstała w 2004 roku, dziś razem z dziesięcioma członkami zarządu, prezesem, dyrektorem wykonawczym, ponad 50 firmami członkowskimi i silnym wsparciem Ambasady Kanady, stała się jedną najsilniejszych polsko-kanadyjskich organizacji biznesowych w Polsce.

Grupa iCEA dołącza do PCCC

Na początku czerwca Grupa iCEA została członkiem Polish-Canadian Chamber of Commerce. Jako agencja SEO i SEM na rynku europejskim i północnoamerykańskim, firma będzie wspierać stowarzyszenie, oferując wiedzę ekspercką, narzędzia oraz dzieląc się doświadczeniem we współpracy z partnerami z obszarów SEO, SEM, UX oraz digital marketingu. Dzięki dopasowanej strategii, obejmującej również specyfikę danego rynku, Grupa iCEA gwarantuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania oraz wzrost konwersji i dotarcie do nowych klientów.

Wspólne cele

Celem współpracy PCCC i Grupa iCEA jest dostarczanie innowacyjnej i kompleksowej obsługi kanadyjskim firmom z branży e-commerce, rozwój branży cyfrowej poprzez działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami w kraju i na świecie. Reprezentowanie i wspieranie interesów gospodarczych firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce i w Kanadzie, realizacja strategii ekspansji i biznesu na kolejnych rynkach zagranicznych. Wspieranie przedsiębiorców, zwłaszcza małych i średnich, poprzez dostarczanie wiedzy oraz rozwiązań technologicznych, a także wspieranie społeczeństwa w korzystaniu z rozwiązań cyfrowych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dzień Kanady

W minioną niedzielę członkowie Polish-Canadian Chamber of Commerce w tym Grupa iCEA,  przedstawiciele Ambasady Kanady w Polsce, partnerzy i przyjaciele wspólnie świętowali Dzień Kanady. Podczas spotkania networkingowego w cudownej oprawie Hotelu Klub Sosnowy, wspaniałej pogodzie i  przyjaznej atmosferze zaproszeni goście rozmawiali o możliwościach współpracy. Przed nami kolejne wspólne projekty mające na celu promowanie polsko – kanadyjskich działań w obszarze e-Commerce i e-marketingu.

Słuchaj podcastu NowyMarketing