Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Grupa iCEA otwiera oddział w Toruniu

We wrześniu pracę rozpoczyna nowy oddział Grupa iCEA w Toruniu, który wesprze zespół w codziennych działaniach oraz pomoże osiągać jeszcze lepsze wyniki dla klientów firmy. To początek długofalowych działań związanych rozbudową struktur spółki, poszerzaniem usług i podnoszeniem ich jakości.
O autorze
1 min czytania 2022-09-08

Odpowiedź na potrzeby branży

W wyniku ciągłego rozwoju Grupy iCEA – globalnej agencji SEO, 1 września swoją działalność rozpoczęło nowe biuro w Toruniu. W pierwszej fazie rozwoju oddział Toruń wesprze zespół w codziennych działaniach oraz wyniesie dotychczasową obsługę klienta na wyższy level. 

Branża e-commerce to obszar, który nieustannie się rozwija za sprawą rosnących potrzeb konsumentów. Otwarcie nowego oddziału Grupa iCEA jest odpowiedzią na potrzeby branży oraz wzmożoną aktywność klientów naszej firmy. Realizując strategię dynamicznego rozwoju, skupiamy się na wzmocnieniu działań na rynku krajowym, a także otwieramy się na nowe obszary. Inwestycja stanowi element realizacji długofalowej strategii, która zakłada rozwój działalności, zarówno w zakresie poszerzania zespołu o nowych specjalistów, jak również w podnoszeniu jakości oferowanych usług dla dotychczasowych i nowych klientów spółki – mówi Wojciech Harmeza, CEO Grupa iCEA.

Cele i strategia

Głównym celem nowego oddziału będzie kompletowanie bazy klientów, kontakt z potencjalnymi zainteresowanymi oraz przedstawianie odbiorcom aktualnej oferty. Zespół Sales Audit Analyst, pod okiem branch  managera, będzie także odpowiadał na zapytania dotyczące produktów oraz oferowanych usług Grupa iCEA, jak również zapewni wsparcie procesu ofertowania i podpisywania umów w ścisłej współpracy z działem Sales Department.

Rozbudowa struktur nowego oddziału

Dalsza strategia rozwoju Grupa iCEA zakłada systematyczną rozbudowę struktur nowego oddziału oraz poszerzenie dotychczasowej oferty z zakresu SEO/SEM. Procesy rekrutacyjne wciąż trwają. Spółka poszukuje specjalistów, którzy będą uczestniczyć w dalszym rozwoju usług. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
W Grupa iCEA cały czas zwracamy uwagę na to, co możemy zmienić i udoskonalić, aby nasza oferta była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i efektywna zarówno dla stałych, jak i nowych klientów, dlatego jesteśmy otwarci na specjalistów, którzy dołączą do naszego zespołu i będą mieli realny wpływ na jakość obsługi klienta – otwarcie nowej siedziby – podsumowuje Wojcech Haremza, CEO Grupa iCEA.

Słuchaj podcastu NowyMarketing