Grupa Lotos sponsorem turnieju golfowego

W dniach 1 – 2 września na polu Sand Valley Golf&CC, odbędzie się turniej LOTOS Open dla zawodowców i amatorów. Grupa Lotos po raz pierwszy jest współorganizatorem zawodów golfowe o międzynarodowym charakterze.
O autorze
1 min czytania 2012-08-22

Na turnieju wystąpią najlepsi zawodnicy zarówno z Polski, jak i spoza kraju, m.in. Peter Bronson, Kuba Ossowski czy Max Sałuda. Nie zabraknie także osobowości medialnych i sportowców, którzy znani są ze swojej golfowej pasji. Wśród osób zaproszonych na turniej jest m.in. Mateusz Kusznierewicz, Wojtek Łozowski z  zespołem Afromental, Tomasz Iwan, Tadeusz Drozda czy Krzysztof Materna.

Turniej rozgrywany będzie w klasyfikacji stroke play brutto (w osobnych kategoriach dla mężczyzn i kobiet) oraz stroke play netto w grupach handicapowych. Wydarzenie będzie trwało dwa dni. W sobotę odbędzie się Pro-Am, w trakcie którego amatorzy będą mieli szansę rywalizować wspólnie z zawodowcami. W niedzielę zawodnicy profesjonalni rozegrają finałową rundę, a amatorzy wezmą udział w turnieju drużynowym. Pula nagród dla zawodowców sięgnie 40 tys. zł. Amatorzy będą rywalizować o cenne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 25 tys. zł.

Turniej LOTOS Open ma stać się prestiżowym, cyklicznym turniejem, o międzynarodowej randze, który na stałe wpisze się do kalendarza największych wydarzeń golfowych w Polsce a jednocześnie będzie znakomitą promocją golfa w Polsce.

Szczegóły na stronie www.lotosopen.pl 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj