Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Grupa On Board Think Kong poprowadzi relacje inwestorskie dla Celon Pharma S.A.

Celon Pharma S.A. – spółka farmaceutyczna odpowiedzialna za największe tegoroczne IPO na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, zleca obsługę relacji inwestorskich Agencji On Board Ecco Network, należącej do Grupy On Board Think Kong.
O autorze
1 min czytania 2016-12-19

Od listopada 2016 r. Grupa On Board Think Kong, odpowiadająca dotychczas za bieżącą komunikację korporacyjną Celon Pharma S.A. w Polsce i za granicą, doradza spółce w zakresie relacji inwestorskich. Do zadań agencji należy przygotowanie kompleksowej strategii komunikacji spółki z rynkiem kapitałowym oraz prowadzenie działań komunikacyjnych w jej zakresie. Projektowi liderują: Małgorzata Siewierska, Manager oraz Piotr Sitarek, Senior Consultant.

Cieszymy się, że poszerzamy współpracę z kolejnym klientem w obszarze investor relations zwłaszcza, że spółka Celon Pharma S.A. jest tą, której udało się przeprowadzić największą publiczną ofertę swoich akcji w tym roku na polskiej giełdzie. Taki sukces zobowiązuje nas do wyznaczania nowych standardów w komunikacji z inwestorami. Planujemy wdrożenie systematycznego planu komunikacji z rynkiem kapitałowym uzupełnionego o innowacyjne narzędzia, które umożliwią nam sprawny i efektywny przepływ informacji między spółką a uczestnikami rynku kapitałowego – podsumowuje Małgorzata Siewierska, Manager Biotechnology & Medical Market Grupy On Board Think Kong.

Grupa On Board Think Kong prowadzi komunikację korporacyjną Celon Pharma S.A. od 2013 r. W 2016 roku zrealizowała działania komunikacyjne procesu IPO spółki.  

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj