GUESS rozpoczyna współpracę z Prêt-à-Porter PR

Marka GUESS powierzyła obsługę PR agencji Prêt-à-Porter PR, która będzie reprezentować brand w relacjach z mediami typu fashion i lifestyle oraz influencerami.
O autorze
1 min czytania 2020-09-09

Agencja będzie odpowiadać również za implementację globalnych działań komunikacyjnych oraz prowadzenie showroomu marki GUESS, który będzie mieścił się w siedzibie Prêt-à-Porter PR, przy Alejach Ujazdowskich 37/3 w Warszawie.

Marka GUESS powstała w 1981 r. jako marka dżinsowa. Od tego czasu stała się globalną marką z segmentu lifestyle. Obecnie spółka Guess Inc. projektuje, sprzedaje, dystrybuuje i licencjonuje kolekcje mody, dżinsów, torebek, zegarków, okularów, butów i innych produktów.

Produkty Guess dystrybuowane są poprzez sklepy firmowe oraz najlepsze domy towarowe i salony multibrandowe na świecie. Według danych z 1 sierpnia 2020 roku spółka zarządza 1,084 sklepami własnymi w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Partnerzy i dystrybutorzy spółki operują dodatkowymi 538 punktami. Wspólnie prowadzą działalność w około stu krajach.

Spółka GUESS Poland powstała w 2012 r. Obecnie prowadzi 39 sklepów firmowych – w tym pięć pod marką Marciano GUESS – oraz 22 salony outletowe. Wszystkie usytuowano w najlepszych lokalizacjach handlowych w kraju.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj