Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Nieefektywne finanse zjadają Twój zysk po cichu. Wallester Business to 0 zł za konto IBAN, nielimitowane karty i wymiana 10 walut 24/7. Zapomnij o ukrytych kosztach, zbieraniu paragonów i bałaganie w fakturach. Odzyskaj budżet na rozwój agencji!

Załóż konto za darmo

Gufik – program selekcjonujący obiekty noclegowe przyjazne dzieciom

W czerwcu za sprawą firmy Goldberry wystartował portal gufik.pl przeznaczony dla rodziców, którzy uwielbiają podróżować ze swoimi pociechami. Portal ma ułatwić wybór odpowiedniego miejsca na wymarzone wakacje z dziećmi.
O autorze
1 min czytania 2012-08-01

Wszystkie obiekty, które znajdują się na stronie, przeszły szczegółową weryfikację. Wyszukiwarka powstała na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród młodych rodziców podróżujących z dziećmi. Dzięki ich szczegółowym odpowiedziom, wiadomo co i jak bardzo potrzebne jest w obiekcie pretendującym do miana obiektu noclegowego przyjaznego dziecku.

Portal Gufik.pl współpracuje z jednym z największych serwisów rezerwacyjnych HOTELE.PL. Dzięki temu po wyborze idealnego obiektu dla Twojej rodziny możesz w ciągu paru minut sprawdzić dostępność pokoi, dokonać rezerwacji i płatności. W przyszłości jest planowana sprzedaż rodzinnych pakietów promocyjnych.

Program po miesiącu działalności może poszczycić się liczbą bisko 2000 fanów na swoim fan pagu na Facebooku, liczbą 100 skrzętnie wyselekcjonowanych obiektów, szczegółowo zweryfikowanych pod kątem rodzin z dziećmi. Uczestnictwo w Programie Selekcjonującym jest bezpłatne, aby się w nim znaleźć trzeba spełniać minimalne kryteria, które ustaliliśmy dzięki wspomnianym już ankietom.  

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj