Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Helen Mirren otrzymała własną lalkę Barbie z okazji 65 lat istnienia marki

Helen Mirren otrzymała własną lalkę Barbie z okazji 65 lat istnienia marki
Barbie, od swojego debiutu 9 marca 1959 r. podczas targów zabawek w Nowym Jorku, inspiruje dziewczyny i kobiety na całym świecie do odważnych marzeń i zachęca je do wiary w to, że mogą być, kim chcą. Marka co roku honoruje inspirujące kobiety – wzory do naśladowania i nagłaśnia ich wyjątkowe historie. W tym roku Barbie wyróżniła kolejne niezwykłe osobowości, wśród których znalazła się pochodząca z Wielkiej Brytanii Helen Mirren.
O autorze
1 min czytania 2024-03-08

Jedna z najbardziej znanych i szanowanych aktorek na świecie, narratorka, która udzieliła głosu w kasowym hicie „Barbie” oraz odtwórczyni niezliczonych ról, w oświadczeniu opublikowanym na swojej stronie internetowej napisała: „Jestem absolutnie zachwycona moją Barbie. Zostać wybraną przez Barbie jako wzór do naśladowania (ang. Barbie Role Model) to ogromny komplement. Coś, czego nie wyobrażałabym sobie w najśmielszych snach, że wydarzy się w tym momencie mojego życia”.

Jedyna w swoim rodzaju lalka Barbie Helen Mirren, ubrana w elegancką niebieską suknię, nawiązuje do stylizacji aktorki z czerwonego dywanu w Cannes z 2023 roku. Dopełnieniem stylizacji jest wachlarz – jej znak rozpoznawczy oraz… miniaturowa figurka Oscara upamiętniająca nagrodę, którą Mirren otrzymała w 2007 roku w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa.

„To wyjątkowy moment, który mogę dodać do listy moich ulubionych osiągnięć: tytuł Damy Imperium Brytyjskiego, zdobycie Oscara, gwiazda na Hollywoodzkiej Alei Sław, a teraz – własna Barbie!” – dodała.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W tym roku tytuł Barbie Role Model i lalkę wykonaną na własne podobieństwo otrzymało osiem wyjątkowych kobiet ze świata artystycznego. Barbie wyróżniła je, bo tak jak ona, wykorzystują swoją globalną popularność, by opowiadać światu poruszające historie, które inspirują fanów w każdym wieku do tworzenia własnej narracji i odblokowania nieograniczonego potencjału.

Poza Helen Mirren wyróżnione zostały: Kylie Minogue (Australia), Shania Twain (Kanada), Viola Davis (Stany Zjednoczone), Maira Gomez (Brazylia), Lila Avilés (Meksyk), Nicole Fujita (Japonia), Enissa Amani (Niemcy).

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS Oscary dają drugie życie. Ile inwestują, a potem zarabiają największe produkcje [ANALIZA]

PS2 Mattel wprowadza na rynek pierwszą w historii lalkę Barbie z zespołem Downa