HELLMANN’S startuje z profilem na Pintereście

Agencja kreatywna 180heartbeats + JUNG v. MATT wspólnie z marką HELLMANN’S uruchomili profil na portalu społecznościowym Pinterest.
O autorze
0 min czytania 2012-08-21

Na profilu umieszczane będą materiały zdjęciowe HELLMANN’S, które można znaleźć na stronie z przepisami na przekąski www.hellmanns.pl/przepisy, jak również nowe, jeszcze niepublikowane kompozycje. Wszystkie publikacje marki na Pinterest będą dostępne również w specjalnej zakładce na fan page’u HELLMANN’S.

Profil wystartuje z takimi tablicami tematycznymi jak: Śniadanie optymisty, Jedz kolorowo, Kuchnia singla, czy Obiad mistrzów. Będzie tam także można znaleźć specjalny board przeznaczony do ‘repinowania’ swoich ulubionych kompozycji.

– Popularność portalu Pinterest w Polsce rozwija się niezwykle szybko, dlatego zdecydowaliśmy się zrobić kolejny krok w kierunku obecności marki HELLMANN’S w mediach społecznościowych. Koncepcja profilu, którą przedstawiła agencja bardzo nam się spodobała – jest wyrazista oraz spójna z działaniami marketingowymi marki – mówi Anna Stożek, Brand Manager HELLMANN’S.

Link do profilu: pinterest.com/hellmannspl/ 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj