Henkel wśród klientów Big Picture

Do grona klientów Big Picture dołączył Henkel, właściciel marek, takich jak Persil, E, Clin, Somat, Bref, Silan, Perwoll czy Pur. W ramach współpracy agencja odpowiada za doradztwo strategiczne i koordynację szerokiego projektu z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu dla marki Persil.
O autorze
1 min czytania 2020-11-30

Najnowszy projekt marki Persil będzie kolejną ważną inicjatywą w ramach szerszej strategii zaangażowania społecznego marki Persil, a także całej firmy Henkel, we wsparcie ochrony przed koranawirusem oraz pomoc szczególnie potrzebującym w trakcie walki z pandemią. W ramach dotychczasowej pomocy firma przekazała już m.in. produkty kosmetyczne i detergentowe o łącznej wartości blisko pół miliona złotych. Środki wsparły pracę szpitali w Warszawie, Wołominie, Poznaniu, Krakowie, Raciborzu i Kędzierzynie-Koźlu. Przekazana przez Henkla kwota 135 tys. złotych zasiliła także Fundusz Interwencyjny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co pozwoliło na zakup łóżek szpitalnych i kardiomonitorów. Fundusze przekazane przez firmę pozwoliły także na wydłużenie pracy infolinii dla nauczycieli i opiekunów Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w czasie pierwszych dwóch miesięcy trwania pandemii. Firma połączyła także siły z Volvo Truck Polska i przygotowała 1,5 tys. zestawów z kosmetykami dla kierowców, a także przekazała środki do prania Persil ponad 200 placówkom medycznym w ramach akcji #BoschwPogotowiu.

Do zadań agencji Big Picture należało wykreowanie koncepcji projektu zaangażowania społecznego, opracowanie całościowej strategii komunikacji oraz zarządzanie współpracą z partnerami pozarządowymi. Premiera projektu zaplanowana jest na grudzień.

Agencja została wybrana w drodze rekomendacji, ze względu na wieloletnie doświadczenie consultingowe oraz wysoką specjalizację w projektach łączących biznes z działaniem na rzecz dobra publicznego.

Za koordynację działań po stronie agencji Big Picture odpowiadają: Emilia Pyrz, Zuzanna Ładosz-Wiszowaty oraz Anna Krzyżanowska. Strategię projektu CSR opracowała Hanna Waśko.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

O szczegółach projektu strony poinformują w osobnym komunikacie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing