Historie piwem i łzami płynące, czyli jak pewna marka poradziła sobie z designem piw rzemieślniczych

Historie piwem i łzami płynące, czyli jak pewna marka poradziła sobie z designem piw rzemieślniczych
Insight Brewing to browar niesamowicie otwarty na opowiadanie historii. Proces powstawania tego kraftowego cuda jest opisany za pomocą chwytających za serca, pięknych historii. Brewmaster, czyli narrator marki, przeprowadza nas po procesie tworzenia trunków i poszukiwania inspiracji...
O autorze
1 min czytania 2017-08-18

…łącząc wszystko w piękną opowieść.

Jeśli usłyszysz zdanie, że opakowanie sprzedaje, pomyślisz, że to banał. Wybory konsumentów na sklepowych półkach są bardzo subiektywne. Nie każdy przyzna się do tego, że wybrał coś ze względu na piękne opakowanie. A co zwraca naszą uwagę bardziej niż piękne grafiki? Opowiadanie historii! Dlatego Insight Brewing zdecydował się na kompletną zmianę wizerunków swoich puszek i butelek. Połączył chwytające za serce opowiadania i piękny design.

Na opakowaniach browaru przeczytamy piękne historie, których kontynuację możemy śmiało podziwiać w świecie online. Ze względu na niepowtarzalną kolekcję i piękne rzemieślnicze opakowania, browar Insight i agencja odpowiadająca za przygotowanie brandingu (Riley Hayes) nie raz zostali wyróżnieni w branżowych konkursach.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Zastanówmy się, jak często wybieramy oferty/marki/firmy, odrzucając niektóre tylko na podstawie pierwszego wrażenia? Bardzo często. O ile nie jest to duża marka z rewelacyjna ofertą, w raptem kilka sekund oceniamy, czy chcemy się z propozycją zapoznać. Dlaczego? To proste: nie mamy na to czasu. Więcej możesz przeczytać → tutaj

PS2

O designie piw rzemieślniczych, więcej możesz przeczytać → tutaj.

PS3

Design butelek nie jest ważny tylko na rynku piwnym. Coca-Cola wymyśliła fantastyczny sposób na zrównanie sobie ekologów, za pomocą designu butelek. 16 szalonych zakrętek, wśród których mogliśmy znaleźć korek, który posłuży nam jako strugaczka, pompka lub pistolet na wodę!