Huawei rozszerza ofertę monitorów dla graczy i rusza z turniejem „Osiągaj więcej. Powered by Huawei”

Huawei zaprasza do udziału w turnieju gamingowym „Osiągaj więcej. Powered by Huawei”, który odbędzie się z okazji wprowadzenia do sprzedaży nowego monitora dla graczy MateView GT 27”.
O autorze
2 min czytania 2021-10-27

„Osiągaj więcej. Powered by Huawei”

Turniej będzie rozgrywany w 3 fazach:

  • Faza 1 – eliminacje: uczestnicy rejestrują się do wybranych drużyn, których liderami są znani w sieci gracze i rywalizują o przejście do kolejnego etapu turnieju.
  • Faza 2 – kwalifikacje: rywalizacja wyłonionych w pierwszej fazie zespołów transmitowana na żywo na platformie Twitch na kanale każdego z zaangażowanych w turniej twórców. Opiekunowie drużyn aktywnie wspierają swoich podopiecznych w rywalizacji.
  • Faza 3 – finały: rywalizacja najlepszych drużyn w studiu turniejowym, w dniach 26-28 listopada. Rozgrywki finałowe są jednocześnie transmitowane na żywo na kanałach influencerów. W przerwach pomiędzy rozgrywkami, gospodarz finałowego wydarzenia komentuje przebieg turnieju, a także łączy się na żywo z opiekunami zespołów.

Opiekunami zespołów w turnieju Huawei będą znani w sieci twórcy – Rybson, Nieuczesana, Gucio, Kezman, Tuttek i Overpow, których na Twitchu łącznie śledzi ponad milion fanów gier.

Huawei przygotował atrakcyjne nagrody dla zwycięzców rozgrywek – najnowsze monitory gamingowe Huawei MateView GT 27″, smartwatche Huawei GT 2e oraz nagrody pieniężne w wysokości 350 zł.

MateView GT 27”

Nowy monitor będzie promowany także w materiałach wideo przygotowanych przez twórców obecnych na YouTube, zajmujących się tematyką gamingową. Tritsus, DealereQ, Tidzimi, Rysiek, Rycko i PC by TQ będą zachęcać m.in. do przejścia przez specjalnie przygotowany labirynt w popularnym Minecrafcie, próbowania nowych sposobów gry w World of Tanks i odkrywania świata sportów ekstremalnych w premierowej grze Riders Republic. Youtuberzy będą też radzić, jak stworzyć idealne stanowisko do gry.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wysokiej jakości ekran 2K

Monitor MateView GT 27” został wyposażony w zakrzywiony, 27-calowy wyświetlacz o proporcjach 16:9, który obsługuje rozdzielczość 2560 × 1440 pikseli. Urządzenie zapewnia kinowe doznania wizualne, dzięki reprodukcji palety aż 16,7 milionów kolorów. Szczególny komfort pracy i rozrywki zapewnia też wysoki kontrast ekranu wynoszący 4000:1 oraz 90% pokrycie przestrzeni barw DCPI-P3.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Wyświetlacz nowego monitora Huawei charakteryzuje się również wysoką częstotliwością odświeżania, której szczytowa wartość wynosi aż 165 Hz. Dzięki temu monitor gwarantuje wyjątkowe doznania wizualne, szczególnie podczas grania. Ponadto krzywizna ekranu o wartości 1500R pozwala użytkownikom na lepsze wykorzystanie widzenia peryferyjnego z minimalną utratą krawędzi.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Huawei MateView GT 27” został wyposażony w funkcję Dark Field Control, która dostosowuje jasność wyświetlacza w scenach o słabym oświetleniu, sprawiając, że wszystkie detale są dobrze widoczne, a obraz gry jest jeszcze bardziej realistyczny. Funkcja Crosshair, która włącza na środku ekranu krzyżyk, pozwala podnieść precyzję i celność w grach typu FPS. Z kolei dzięki wbudowanemu w monitor joystickowi, użytkownik może wybierać spośród 8 trybów wyświetlania, między innymi RTS, MOBA i FPS, dzięki czemu może dostosować ustawienia obrazu do różnych rodzajów gier. Monitor posiada certyfikat Rheinland Low Blue Light, który potwierdza skuteczność zastosowanej w nim technologii ograniczającej emisję niebieskiego światła oraz efekt migotania ekranu. Z kolei technologia przyciemniania ekranu DC Dimming, zmniejsza zmęczenie oczu i zapewnia ich ochronę nawet podczas wielogodzinnych gamingowych sesji.

Elegancka obudowa i uniwersalny wybór portów

Huawei MateView GT 27” zapewnia regulację wysokości do 110 mm i kąta nachylenia w zakresie od 5 stopni do przodu do 20 stopni do tyłu. Monitor można również zamontować na ścianie po zdjęciu wspornika. Urządzenie oferuje też uniwersalny wybór portów: port HDMI 2.0 i DisplayPort 1.4, dzięki którym można podłączyć konsole lub komputer oraz port USB-C do zasilania.

MateView GT 27” jest już dostępny w przedsprzedaży – do 14 listopada można go zamówić w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2e. Rekomendowana cena urządzenia to 1 699 zł. Nowy monitor Huawei można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Morele.net, Neonet, x-kom i Komputronik. Regularna sprzedaż urządzenia ruszy 15 listopada.