Humorystyczne scenki pokazują, co dzieje się, gdy piszemy idąc. Jednak czy przez cały spot wypada się śmiać?

Humorystyczne scenki pokazują, co dzieje się, gdy piszemy idąc. Jednak czy przez cały spot wypada się śmiać?
Trwająca kampania "To może poczekać" podkreśla niebezpieczeństwa związane z pisaniem wiadomości podczas jazdy samochodem. Nowe wideo viralowo obiegło Internet. Wszystko za sprawą scen, które wykorzystano w spocie.
O autorze
1 min czytania 2017-07-19

Czy nie jest zabawnie pośmiać się z kogoś, kto w pełnym ubraniu i przez nieuwagę wpada do wody?

Seria humorystycznych klipów pokazuje, co się dzieje, gdy próbujesz pisać wiadomość i chodzić. Delikatna ścieżka dźwiękowa, zabawne sceny z monitoringu i nagle cisza, krzyk rozbrzmiewający podczas dachowania. Wiadomość naprawdę może poczekać!

Film wideo, wyprodukowany został przez rząd Western Cape, jest częścią kampanii #ItCanWait, której celem jest zniechęcenie kierowców do korzystania z telefonów komórkowych podczas jazdy.

Fundacja Alive (link) z Południowej Afryce donosi, że czas reakcji kierowców piszących wiadomości podczas jazdy pogorszył się o 35 procent, wypadają znacznie gorzej niż ci, pijący za kółkiem alkohol i nawet palący marihuanę.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

To nie pierwsza akcja w tej kampanii. Wcześniej mogliśmy wysłuchać historii dziewczyny, która… Zobaczcie sami!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

We Save Lives i przygotowała poruszającą i zaskakującą kampanię, która dotknęłą wielu ludzi. Choć nie mówiła o pisaniu podczas jazdy, dotyka tematu, który wciąż jest na językach. W jednej z toalet klubu Los Angeles na klientów czekała nietypowa rozmowa. Ich rozmówcą była człowiek skazany za zabójstwo na drodze w wyniku prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.