Hyperbook i Hyperbook Studio nowymi klientami Agencji Galaktus PR

Galaktus PR, jedna z największych i najdłużej istniejących agencji gamingowych w Europie Środkowej i Wschodniej, specjalizująca się w obsłudze marek growych i technologicznych, informuje o nawiązaniu współpracy z Hyperbook i Hyperbook Studio.
O autorze
1 min czytania 2017-09-20

Hyperbook powstał z myślą o dostarczeniu na polski rynek wysokiej klasy komputerów mobilnych. Laptopy polskiego producenta charakteryzują się możliwością personalizacji podzespołów oraz wyglądu zewnętrznego. Hyperbook Studio tworzy gry i aplikacje na urządzenia wykorzystujące technologię Wirtualnej Rzeczywistości (Virtual Reality).

Początki działalności marki Hyperbook sięgają 2013 roku. Obecnie firma jest jednym z największych oraz najpopularniejszych polskich dostawców wysokiej jakości laptopów budowanych na zamówienie. Hyperbook Studio powstało w 2016 roku. Deweloperzy z warszawskiego studia, tworząc swoje produkcje, kierują je do użytkowników HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear VR i OSVR.

Umowa obejmuje doradztwo strategiczne, działania w zakresie media relations w Polsce i na świecie, komunikację w mediach społecznościowych, community marketing oraz wydarzenia specjalne na rynku polskim i zagranicznym. Oficjalne strony Hyperbook i Hyperbook Studio .

O wyborze agencji zdecydowała zaproponowana oferta. Strony nie ujawniają, na jaki okres została zawarta umowa. Za realizację projektu odpowiada zespół pod przewodnictwem Mateusza Szukajta i Michała Rozpendowskiego.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj