Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Hypermedia Isobar coraz bardziej mobile

W strukturach agencji interaktywnej Hypermedia Isobar powstał nowy dział odpowiedzialny za rozwój projektów mobilnych. Team leaderem tej struktury został Jarosław Rzepecki, dotychczas Information Architecture Team Leader w agencji.
O autorze
1 min czytania 2012-05-29

Główne zadania nowego działu Hypermedia Isobar to gromadzenie i promocja wiedzy o najnowszych trendach w świecie mobile wewnątrz grupy Aegis Media, identyfikacja projektów o najwyższym potencjale mobilnym, a także współtworzenie ciekawych projektów z tego obszaru. Nowy dział zintegruje również wszelkie wewnętrzne inicjatywy związane z biznesem mobilnym wśród agencji wchodzących w skład grupy Aegis.

Do nowego zespołu – na czele z Jarosławem Rzepeckim – otwarta zostanie rekrutacja kolejnych specjalistów. Nad obecnie trwającymi projektami Rzepecki pracować będzie wraz z Dariuszem Kowalskim, Software Development Directorem, oraz Michałem Pęczalskim, Multimedia Team Ledearem w Hypermedia Isobar. Rzepecki zachowa również swoje dotychczasowe stanowisko Information Architecture Team Leadera w agencji.

’’Biorąc pod uwagę, że w ciągu ostatnich kilku lat wykonaliśmy dziesiątki stron mobilnych i aplikacji, w coraz większym stopniu integrujemy mobile z innymi kanałami, tworzymy rozbudowane GUI i coraz częściej przeprowadzamy badania interfejsów aplikacji mobilnych, podjęliśmy decyzję, aby nadać tym w inicjatywom jeden, spójny kierunek strategiczny, a do tego potrzebna jest wydzielona struktura organizacyjna i odpowiednio przygotowany zespół. Wierzę, że w dziale Mobile mamy wszelkie umiejętności i kompetencje do tego, by zaproponować markom innowacyjne i efektywne rozwiązania sprzyjające nowoczesnej komunikacji z ich odbiorcami.’’ – powiedział Krzysztof Andrzejczak, Managing Director, w agencji komunikacji Hypermedia Isobar.  

W najbliższym czasie zespół wzbogaci się o kolejne cztery osoby z wewnętrznych i zewnętrznych rekrutacji.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj