Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

iem.pl – nowy serwis Vienna Life od GoldenSubmarine

Czy 1 000 złotych to kwota wystarczająca, aby rozpocząć inwestowanie? Lepiej jest kupić, czy wynajmować mieszkanie? Jak zachowują się obecnie rynki wschodzące? Na co zwracać uwagę kupując dzieła sztuki nowoczesnej?
O autorze
1 min czytania 2017-01-12

Na te oraz inne pytania dotyczące zarządzania finansami pomoże odpowiedzieć nowy portal viem.pl, przygotowany przez towarzystwo ubezpieczeń Vienna Life przy współpracy z agencją GoldenSubmarine. 

Viem.pl to platforma edukacyjno-informacyjna tworzona przez ekspertów – zarówno naukowców, specjalistów TFI, jak i praktyków na co dzień zatrudnionych w spółce. Celem platformy jest dostarczenie rzetelnych, merytorycznych, a przy tym napisanych w przystępny sposób informacji nt. finansów każdemu, niezależnie od zasobności posiadanego portfela. 

Portal viem.pl to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Platforma została podzielona na trzy działy: Twoje Finanse, Twoja Edukacja, Informacje Rynkowe. 

Pierwszy z nich „Twoje Finanse”, to miejsce gdzie publikowane są informacje na temat obecnej sytuacji ekonomicznej i prawnej w kraju. Zakładka „Twoja Edukacja” jest poświęcona zarządzaniu kapitałem. Od porad dotyczących planowania domowego budżetu, po inwestowanie w sztukę współczesną – ten dział wyposaży w kompleksowe informacje nt. możliwości naszego „portfela”, z których być może nawet nie zdajemy sobie sprawy. Zakładka „Informacje Rynkowe” skierowana jest do wszystkich zainteresowanych zmianami na rynkach finansowych. Eksperci Vienna Life oraz analitycy TFI na bieżąco komentują sytuację na światowych rynkach, a także podpowiadają, jak efektywnie zarządzić kapitałem.   

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Serwis posiada również dedykowaną sekcję dla partnerów Vienna Life, gdzie po zalogowaniu, mogą oni korzystać z dostępu do wszelkich aktualnych materiałów wspierających proces sprzedaży.

Agencja GoldenSubmarine odpowiadała za wszystkie projekty graficzne, makietę, obsługę  programistyczną oraz publikację strony viem.pl. Wewnątrz agencji powstała również część tekstów oraz infografiki zamieszczane na stronie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się