Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Iga Markowska dołącza do Group One Media jako manager ds. szkoleń i rozwoju

Iga Markowska w nowej roli zajmie się realizacją projektów odpowiadających na potrzeby pracowników, współpracując jednocześnie blisko z biznesem. Będzie również czuwać nad merytoryczną stroną warsztatów, programów rozwojowych i pozostałych inicjatyw z zakresu People & Culture.
O autorze
1 min czytania 2022-07-12

Iga posiada 8-letnie doświadczenie w branży. Do Group One Media przeszła z Samsung Electronic Polska, gdzie odpowiadała za szkolenia i rozwój oraz komunikację wewnętrzną. Wcześniej pracowała w Deloitte w dziale Learning & Development.

Jest trenerką biznesu (Szkoła Trenerów Biznesu Intra) oraz coachem (The Art and Science of Coaching Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego). W 2015 roku ukończyła studia na specjalności Informacyjne wspomaganie zarządzania na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Posiada certyfikaty w narzędziach takich jak Extended DISC oraz Facet5. Zawodowo i prywatnie fanka podejścia do rozwoju opartego o mocne strony i talenty.

Wzmocnienie działu Human Capital o tak silne kompetencje trenerskie i eksperckie, jakie ma Iga, jest bardzo spójne z naszą wizją budowy organizacji nastawionej na ludzi i ich potrzebę wymiany wiedzy i doświadczeń. Nie mam wątpliwości, że przed nami wiele jakościowych projektów szkoleniowo rozwojowych, będących odbiciem naszych wartości: be bold, try harder, be open i focus on impact – mówi Katarzyna Niczypor, head of Human Capital.

Nowa manager ds. szkoleń i rozwoju dołączyła do Grupy w lipcu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj