Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

IKEA aktywnie włącza się do akcji #WzywamyPosiłki

Wspierając inicjatywę #WzywamyPosiłki, pracownicy IKEA Food ruszają z przygotowaniami dań obiadowych dla tych, którzy stoją na straży naszego bezpieczeństwa i zapewniają ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
O autorze
1 min czytania 2020-03-25

Zdając sobie sprawę z ogromnego potencjału tkwiącego w IKEA Food, IKEA postanowiła wybrać #WzywamyPosiłki jako partnera operującego w obszarze wsparcia żywnościowego. Jest to ogólnopolska oddolna inicjatywa obywatelska wspierająca personel medyczny w czasie walki z pandemią, łącząca potrzebujących z tymi, którzy chcą nieść pomoc w tych trudnych chwilach. To właśnie dzięki oddaniu i zaangażowaniu służb medycznych możemy czuć się bezpiecznie. To oni opiekują się chorymi, niejednokrotnie narażając własne zdrowie. IKEA dziękuje im za wytężoną pracę i poświęcenie oraz jest gotowa przygotowywać do 1000 posiłków dziennie, czyli około 100 w każdej lokalizacji, w zależności od zgłoszonych potrzeb z poszczególnych instytucji.

W menu znajduje się klasyczne danie ze szwedzkimi klopsikami mięsnymi, cieszące się największą popularnością w ofercie. Pierwsze zamówienia IKEA realizuje już od wtorku 24.03 i trafiają one do szpitali, do pogotowia ratunkowego, laboratoriów oraz inspekcji sanitarnych. IKEA planuje pomagać tak długo, jak pozwolą na to przepisy i zarządzenia oraz w granicach na jakie zezwalają. Zdając sobie sprawę z odpowiedzialności jaka obecnie spoczywa na biznesie, IKEA wierzy, że łącząc siły możemy wiele zmienić dla siebie i naszych społeczności lokalnych. W akcję zaangażowali się nie tylko pracownicy, ale również jeden z partnerów biznesowych IKEA Food.

Za wsparcie w dostarczaniu posiłków odpowiadać będzie firma Eurocash Gastronomia.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj