Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

IKEA zasłonami będzie oczyszczać powietrze w domu

IKEA zasłonami będzie oczyszczać powietrze w domu
W przyszłym roku IKEA wprowadzi do swojej oferty prawdziwie innowacyjny produkt – zasłony, które będą oczyszczały powietrze w naszym domu.
O autorze
1 min czytania 2019-02-21

Zanieczyszczone powietrze to poważny problem, zwłaszcza dla mieszkańców dużych miast. Walka ze smogiem przybiera na sile i różne firmy czy władze miejskie wymyślają coraz to nowsze sposoby na zapobieganie zanieczyszczonemu powietrzu.

Przykładem tego jest chociażby nowy produkt marki IKEA, czyli zasłony, które będą same oczyszczały powietrze w naszych domach. Jak to dokładnie działa? Na powierzchni tkaniny, używanej przy produkcji zasłon Gunrid, znajdują się fotokatalityczne minerały, które rozbijają zanieczyszczenia powietrza, gdy są wystawione na działanie światła.

Innowacyjne zasłony powstały we współpracy z naukowcami z Europy i Azji, nad którymi pracowano już kilka lat. W sklepach zaś mają się one pojawić w przyszłym roku.  

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dzięki współpracy z ZDM i partnerami naukowymi firma Skanska zbudowała przy Rondzie Daszyńskiego chodnik, który redukuje szkodliwe substancje z powietrza.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W trosce o zdrowszą przyszłość znani Polacy zaangażowali się w kampanię antysmogową „Pierwsza Doba bez Smogu”, której organizatorami której są Global Compact Network Poland oraz Grupa Walk. Akcja ma być impulsem do wzbudzenia zainteresowania i działania.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS3

Mysłowice, Jarosław, Turek, Głogów czy Starogard Gdański – to tylko kilka z 50 miejscowości, w których eurobank zainstalował kolejne czujniki smogu w swoich placówkach w ramach 2. edycji kampanii #BezSmogu, mającej na celu walkę ze smogiem.

PS4

W ramach kampanii „Mogę! #ZatrzymaćSMOG”, realizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, na ulice Katowic wyjechał wyjątkowy, antysmogowy tramwaj.