Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Sprawdź, jak wygrać bilet do przyszłości, czyli na AI Creative Fest, gdzie AI spotyka kreatywność (i zmieniają zasady gry).

SPRAWDZAM

Iluminacje świąteczne Multidekor od Kanady po Australię

Od mroźnego kanadyjskiego Quebecu po australijskie Perth – Multidekor po raz kolejny rozświetla mapę świata. Z fabryki w Piastowie ruszyły dziesiątki tirów po brzegi zapakowanych zimowymi, świetlnymi ozdobami, które by rozjaśnić przestrzenie Paryża, Moskwy czy Madrytu pokonają ponad 45 tys. km.
O autorze
2 min czytania 2019-12-09

Świetlne ozdoby to już nie tylko ledowe łańcuchy czy okazałe choinki, ale całościowe inscenizacje ze zwierzętami czy postaciami z bajek. Kunszt projektantów i fachowość produkcji umożliwia przygotowanie nawet najbardziej skomplikowanych ornamentów. Wśród różnorodnych realizacji są chociażby figury niedźwiedzi polarnych i reniferów, lodowe wyspy, bramy o fantazyjnych kształtach, fontanny czy kwiatowe ogrody. Rekordy popularności w social mediach biją zdjęcia przy pomysłowych fotopunktach – selfie można wykonać siadając na złotym księżycu, a czasem z jadącym na motorze Mikołajem.

– Odpowiadamy na światowe trendy – projektujemy zindywidualizowane elementy i całe zestawy, które mogą zaistnieć jedynie w konkretnym obiekcie. Rozświetlamy całe miasta, opierając się na ich historii, charakterystycznych punktach czy znanych postaciach. Kreowanie wyjątkowej atmosfery miejsc wpływa na budowanie bardzo pozytywnych relacji z lokalną społecznością oraz turystami – mówi Michał Kwasieborski, head of design z Multidekor.

Asortyment wykorzystywany do sezonowych iluminacji powstaje przez cały rok. W Paryżu dekoracje wyprodukowane w Piastowie zagoszczą w największej i najczęściej odwiedzanej galerii Westfield Les 4 Temps. To jedno z najbardziej prestiżowych centrów handlowych, położone w nowoczesnej dzielnicy La Défense w aglomeracji paryskiej. Nawiązujące do logo pasażu Columbus Mall świetliste meduzy pojawią się w Moskwie. Świetlne mikołaje na spadochronach zawisną w najnowszej galerii w stolicy Serbii, Belgradzie. Na urokliwym Piazza Portello w Mediolanie stanie bogato ozdobiona choinka.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zapakowane po brzegi tiry najczęściej wyjeżdżają w tym roku w kierunku Niemiec i Francji. Jedne z najpiękniejszych dekoracji świetlnych będą cieszyć oczy mieszkańców Magdeburga. Nawiązująca do ciekawej historii miasta iluminacja rozświetlająca ulice, place i deptaki, podkreśla między innymi dokonania sławnych postaci z nim związanych – chociażby kompozytora Georga Philippa Telemanna. Z pewnością również turyści docenią możliwość odbycia spaceru przez ponad 1200-letnie miasto nad Łabą, które zobaczą w świetlnej, wielowątkowej opowieści.

Świąteczne dekoracje z Multidekor trafią też do Düsseldorfu, Kolonii, Laatzen i największej galerii handlowej w Monachium. Świetlne ornamenty ozdobią francuskie obiekty w Paryżu, Senart, Lyonie czy Cagnes-sur-Mer, Zagoszczą również u naszych sąsiadów w sieci centrów handlowych Akropolis na Litwie – w Wilnie, Kłajpedzie i Siauliai oraz zadebiutują w najnowszym obiekcie tej marki w Rydze.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

W tym roku Multidekor pojawi się także w Szwecji, Bułgarii, Rumunii, Czechach, Kazachstanie, Wielkiej Brytanii, Gruzji i na Białorusi. Od lat firma prężnie działa również w kraju, rozświetlając miasta, rynki i parki w mniejszych miejscowościach, galerie handlowe czy hotele. Ma na swoim koncie ponad tysiąc zrealizowanych projektów. Ale nie tylko Polska i Europa zostaną oświetlone produktami z Piastowa. W tym roku do transportu dekoracji wykorzystano również statki, które musiały dotrzeć aż do Kanady, pokonując prawie 8 000 km. Wszystko w celu dokonania spektakularnej, świetlnej metamorfozy galerii handlowej Quartier DIX30 w prowincji Quebec. Jest to pierwsza realizacja polskiego producenta w tej części Ameryki Północnej. Prawie dwa razy większą odległość muszą pokonać piastowskie dekoracje by rozświetlić australijskie Perth.

Multidekor to polska firma, istniejąca na rynku od ponad dwóch dekad. Ma na swoim koncie realizacje na całym świecie, jest m.in. autorem koncepcji i wykonawcą Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie, Parku Oliwskiego w Gdańsku czy najwyżej w Polsce położonej świetlnej wystawy na Gubałówce. Dzięki tworzeniu sezonowych iluminacji dostarcza możliwość wyjątkowego sposobu na spędzanie zimowego czasu z bliskimi czy przyjaciółmi.