IMS partnerem merytorycznym tegorocznej edycji SAR Effie Awards

IMS, lider branży marketingu sensorycznego, został po raz drugi partnerem merytorycznym SAR Effie Awards – najważniejszego wydarzenia branży komunikacji marketingowej. Po udanym debiucie w 2015 roku SAR oraz IMS zdecydowali się kontynuować współpracę.
O autorze
1 min czytania 2016-07-15

W ubiegłym roku specjaliści z firmy IMS skomponowali unikatowy „Zapach Effie”, jako element brandingu sensorycznego marki. W tym roku współpraca rozpoczęła się już od początkowych faz realizacji projektu Effie. Firma IMS dba min. o odpowiednią oprawę i warstwę muzyczną dla wydarzeń takich jak np. obrady czy spotkania jurorów. Powstanie również dedykowana playlista Effie skomponowana za pomocą aplikacji przez wszystkich jurorów uczestniczących w projekcie. Współpraca przy Effie to dla nas przede wszystkim wypracowywanie wspólnych efektywnych rozwiązań w kontekście wykorzystania narzędzi sensorycznych dla marki. Muzyka odgrywa bardzo dużą rolę w codziennym życiu każdego z nas. Przywołuje różne wspomnienia, wpływa na nastrój i emocje– mówi Jarosław Grzesica Doradca Zarządu IMS. Szczegóły dalszej współpracy są na etapie ustaleń, ale już wiadomo, że na pewno będzie to coś wyjątkowego. Techniki wykorzystywane przez marketing sensoryczny z roku na rok zyskują na popularności. Bardzo dynamicznie rozwijają się zarówno aromamarketing, jak i audiomarketing. Cieszymy się, że po raz kolejny nawiązujemy współpracę przy projekcie Effie z liderem rynku marketingu sensorycznego. – mówi Wioletta Kowalczyk-Żelek, Senior Project Manager SAR. Efekty prac ekspertów IMS dla Effie zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej Gali SAR Effie Awards, która odbędzie się 24 października 2016 roku w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

Effie Awards to konkurs komunikacji marketingowej organizowany w ponad 40 krajach z całego świata. W Polsce jest przeprowadzany od 1999 roku przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Nagrodę Effie uzyskują kampanie marek, które wyróżniają się na rynku efektywnością działań komunikacyjnych oraz wysokością wyników biznesowych.

Więcej informacji na temat IMS.

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj