IMS partnerem tytularnym Warsaw Fashion Street

IMS został partnerem tytularnym tegorocznej XI edycji Warsaw Fashion Street. W poprzednich latach firma była odpowiedzialna za przygotowanie i dostarczenie oprawy muzycznej wydarzenia. W tym roku IMS oraz Warsaw Fashion Street łączą nie tylko siły, ale również muzykę z modą.
O autorze
1 min czytania 2016-05-16

To już XI edycja Warsaw Fashion Street – znakomitego wydarzenia ze świata mody, kultury i sztuki. Motywem przewodnim imprezy jest hasło „Flower Power” – inspirację dla organizatorów stanowią kwiaty, wolność i swoboda. W ostatni weekend czerwca moda z okładek magazynów zostanie przeniesiona na ulice Warszawy.

Firma IMS jako partner tytularny będzie odpowiedzialna za stworzenie oprawy muzycznej pokazów oraz wsparcie od strony technicznej. Z inicjatywy IMS podczas tegorocznej edycji odbędzie się konkurs dla zespołów tworzących muzykę niezależną. Zespoły grające na żywo, będą towarzyszyć wybranym pokazom mody, a laureat konkursu podczas wielkiego finału imprezy otrzyma specjalną nagrodę.

XI edycja Warsaw Fashion Week odbędzie się w dniach 25-26 czerwca. Specjalna scena zostanie zbudowana na Krakowskim Przedmieściu naprzeciwko Akademii Sztuk Pięknych. Natomiast Nowy Świat, od Ronda de Gaulle’a zaczynając, zamieni się w Ulicę Projektantów. W zeszłym roku wydarzenie przyciągnęło ponad 150 tysięcy osób na otwarte dla wszystkich pokazy mody i koncerty.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj