Integracja SchaffaShoes z PayPal

Po raz pierwszy w Polsce klienci podczas zakupów będą mogli skorzystać z najnowszej usługi PayPal Access. Wdrożony w SchaffaShoes pierwszy system identyfikacji tożsamości pozwoli robić szybkie i wygodne zakupy w sieci wykorzystując login i hasło z systemu PayPal.
O autorze
1 min czytania 2012-11-08

– W dobie smartfonów, kupowanie powinno być proste i wygodne, bez zbędnych przestojów. Dzięki PayPal Access, wpisywanie prywatnych danych, adresu wysyłki czy numeru rachunku bankowego nie jest już konieczne. Wystarczy login i hasło do konta PayPal – mówi Matt Komorowski, szef sprzedaży w PayPal Środkowa i Wschodnia Europa.

PayPal Access zapewnia klientom i sprzedawcom wszystko co jest niezbędne do utworzenia konta i dokonania transakcji – weryfikację użytkownika, dane adresowe i szczegóły płatności. Uproszczenie logowania i tworzenia konta, może zwiększyć konwersje i lojalność klienta. Jak pokazują badania, niemal jeden na czterech konsumentów porzuca swój koszyk gdy jest proszony o założenie konta.*

– Zakupy to przyjemność. Dlatego staramy się by nasi klienci nie tracili czasu na formalności. Schaffa Shoes to pierwszy sklep w Polsce, który wprowadził szybkie logowanie przez PayPal. Cieszymy się, że dostęp do znanych marek i producentów w naszym sklepie jest teraz jeszcze prostszy – mówi Marcin Mystkowski z SchaffaShoes.

*ForresterResearch. „Wymóg rejestracji obniża konwersję” 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj