InternetBeta 2017 – bądź tam, gdzie rodzi się nowoczesny marketing

InternetBeta to konferencja, która już lata temu zyskała miano kultowej. Z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze specjalistów spragnionych wiedzy z pogranicza marketingu i biznesu. Nie inaczej będzie w tym roku.
O autorze
1 min czytania 2017-09-08

Po raz kolejny w dniach 13-15 września 2017 podrzeszowska Kielnarowa, gdzie mieści się kampus Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, na trzy dni stanie się centrum polskiego marketingu. To właśnie tu w czasie prezentacji i w kuluarowych rozmowach będzie można spotkać najważniejsze postacie tworzące rynek marketingu internetowego. Ponad 450 uczestników, 70 prelegentów, dziesiątki godzin wypełnionych po brzegi skondensowaną wiedzą, hektolitry kawy i setki pomysłów na to, jak rozwijać swoje działania marketingowe – to tylko niektóre z liczb obrazujące skalę tego wyjątkowego wydarzenia.

Dlaczego warto pojawić się na tegorocznej Becie? – Po pierwsze dlatego, że w jednym czasie, w jednym miejscu można spotkać ludzi, którzy współtworzą internet w Polsce. Po drugie, można poznać tematy, które są aktualne dla każdego środowiska, bo będzie i o marketingu i o inwestowaniu, o rozwoju nowych projektów. Pojawią się także tematy społecznie ważne, wszystko to, o czym ludzie piszą, mówią i robią, ale nigdy w jednym miejscu te idee nie były przedstawione – mówi Mateusz Tułecki, organizator konferencji od dziewięciu lat.

Organizatorzy InternetBeta zawsze dbają o jakość i aktualność przedstawianych prezentacji, dlatego oprócz dziesiątek wysokiej klasy specjalistów z branży marketingu internetowego, na scenie pojawią się również influencerzy. Będą zdradzać szczegóły tego, jak z ich punktu widzenia wygląda współpraca z markami oraz podzielą się swoją wiedzą na temat nowoczesnych mediów.

Wśród siedemdziesięciu prelegentów, którzy pojawią się w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej, są m.in: Maciej Budzich (mediafun), twórcy z YouTube, jak Ajgor Ignacy, Tivolt, AdBuster, Marcin Majzner (CupSell), duet Na Pełnej, Aleksandra Prejs (Netguru), Łukasz Głombicki (Lifetube), Adam Drzewicki (znany z Matura To Bzdura), Filip Połoska (redaktor Noizz.pl dla Millenialsów), osoby z najlepszych agencji marketingowych i PR w Polsce oraz startuperzy.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

InternetBeta to również wydarzenie kulturalne. W tym roku kulturalnych uniesień dostarczy zespół Kroki, nominowany do Fryderyków za najlepszy album (elektronika) oraz kolektyw Na Pełnej, który cieszy się rosnącą popularnością wśród użytkowników serwisu YouTube.

Głównymi partnerami tegorocznej edycji konferencji są Synerise, IKEA oraz Daimler.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Podobnie jak w czasie zeszłorocznej konferencji, InternetBeta 2017 została objęta akredytacją DIMAQ, dzięki czemu uczestnicy mogą uzyskać punkty do swojego certyfikatu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się