Internetowy fenomen Franek Warzywa promuje polskie szparagi na TikToku

Internetowy fenomen Franek Warzywa promuje polskie szparagi na TikToku
Młodzi polscy artyści działający pod pseudonimami Franek Warzywa i Młody Budda promują na swoich internetowych kontach polskie szparagi. Ich single o warzywnej tematyce skupiają się na zdrowym odżywianiu, a w 2023 roku muzyczne propozycje Polaków wzbudziły zainteresowanie w USA.
O autorze
1 min czytania 2024-04-17

Duet, który nie ma jeszcze w dorobku żadnej długogrającej płyty, a tylko krótkie EP-ki, wzbudził zainteresowanie za… oceanem. W ubiegłym roku, jeden z najbardziej rozpoznawalnych recenzentów muzycznych, Anthony Fantano, udostępnił singiel Polaków na platformie X, a potem umieścił ich Wykopki EP w zestawieniu najlepszych albumów maja 2023 r. Niedawno światło dzienne ujrzał kolejny minialbum artystów pt. „Komputer”.

Pseudonim Franciszka Drażby (prawdziwe nazwisko wokalisty) wziął się ze wcześniejszej działalności na TikToku, gdzie zaczynał od parodii, zamieniając influencerów w warzywa. Dziś Franek Warzywa wraz z Młodym Buddą kontynuują warzywną tematykę. Wraz z Żabką Jush nagrali piosenkę o polskich szparagach spod Lublina od rolnika Pana Czarka Czapli, które są dostępne we wspomnianej usłudze z dostawą nawet w 15 minut.

@franek_warzywa Siemka! Razem z Żabka Jush! oficjalnie otwieramy sezon na szparagi! Świeże, prosto od Pana Czarka, który pod Lublinem hoduje je specjalnie dla was! Żabka Jush! Szparagi nawet w 15 minut! PS: na pierwsze zamówienie macie kupon ze zniżką -30% #współpraca #szparagi ♬ original sound – Franek Warzywa

Nic dziwnego, że duet zdecydował się na współpracę z usługą przy takiej tematyce. Polacy kochają szparagi, prawie tak samo jak ziemniaki, o których Franek Warzywa śpiewał na poprzedniej płycie nagranej wraz z Młodym Buddą.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zdjęcia: mat. pras., TikTok

Słuchaj podcastu NowyMarketing