Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

iPad z Egzotyką – aplikacja Rainbow Tours

Rainbow Tours uruchomił aplikację na tablety iPad, prezentującą katalog Egzotyka 2012/13. Aplikacja jest bezpłatna i można ja pobrać przez sklep internetowy App Store.
O autorze
1 min czytania 2012-07-19

– Staraliśmy się, aby forma katalogu była dla odbiorców jak najbardziej przystępna, dlatego stanowi ona niemal wierne odwzorowanie wersji drukowanej – wyjaśnia Radomir Świderski z Rainbow Tours. – Zyskano dzięki temu możliwość wymiennego korzystania z obu wersji, ponieważ mają taki sam układ, treść oraz numeracje stron. Ułatwia to również komunikację pomiędzy klientami a działem sprzedaży przy dokonywaniu zamówienia.

 Wedle zapewnień twórców, to pierwsza tego typu publikacja dostępna w tej formie na iPada. Założeniem jest możliwość jej ściągnięcia i korzystania dokładnie tak samo jak z e-booka w dowolnym momencie bez konieczności dostępu do Internetu i odwiedzania biura. Zainteresowani jesiennym i zimowym podróżowaniem po zapoznaniu się z ofertą mogą przejść bezpośrednio do systemu rezerwacyjnego w którym dokonują rezerwacji wybranej przez siebie wycieczki lub hotelu. W tym wypadku niezbędne jest już połączenie z internetem.