Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Irena Sendlerowa i Maria Skłodowska-Curie na ekranach smart citylight Warexpo

Irena Sendlerowa, Maria Skłodowska-Curie oraz Stanisław Moniuszko – to niektóre z osób sportretowanych przez projektanta graficznego Andrzeja Wieteszkę. Wystawa plakatów jest eksponowana na sieci nośników smart citylight zlokalizowanych na Krakowskim Przedmieściu i należących do Warexpo.
O autorze
0 min czytania 2020-08-12

Kilkanaście plakatów-portretów ludzi sztuki, nauki, społeczników i aktywistów, narysowanych charakterystyczną kreską Andrzeja Wieteszki, tworzy atrakcyjną zewnętrzną galerię sztuki.

Cykl portretów osób związanych z Warszawą jest inauguracją współpracy Warexpo z projektantami, ilustratorami, fotografami, których prace w najbliższych miesiącach będą eksponowane na najnowszych nośnikach digital signage należących do spółki Warexpo.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

75 calowe nośniki digital signage zlokalizowane w samym centrum reprezentacyjnej części Warszawy, na Krakowskim Przedmieściu, są początkiem sieci smart citylight tworzonej przez spółkę Warexpo. Dzięki elastycznej technologii ekrany umożliwiają przekazywanie komunikatów w czasie rzeczywistym. Eksponują również informacje ważne dla użytkowników przestrzeni publicznej – godzinę, datę, temperaturę, aktualny stan jakości powietrza.

Słuchaj podcastu NowyMarketing