Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jak skutecznie sprzedać swoją wizję? Warsztaty o prezentacji projektu w katowickim Idea Hub

Jak zaplanować prezentację projektu? W jaki sposób wyselekcjonować najważniejsze informacje oraz przedstawić je w sposób ciekawy i przejrzysty dla odbiorcy? Już 25 maja w katowickim Idea Hub tajniki skutecznych prezentacji handlowych zdradzi Oskar Rak – właściciel agencji goodkloo, który zdobywał...
O autorze
1 min czytania 2017-05-22

…doświadczenie przy projektach dla globalnych liderów technologicznych, takich jak Microsoft czy IBM.

Podczas szkolenia „Jak skutecznie zaprezentować ofertę handlową ? – poznaj pięć złotych zasad prezentacji” uczestnicy dowiedzą się jak w jaki sposób zaplanować prezentację oraz jak zainteresować odbiorców przedstawianymi danymi. W trakcie spotkania omówione zostanie pięć zasad tworzenia dobrej prezentacji oraz materiałów wizualnych. Warsztaty nie zostaną pozbawione zadań praktycznych! Uczestnicy będą mogli wykazać się kreatywnością podczas case study, przedstawiając przykładowe prezentacje ofert handlowych oraz odpowiadając na pytania zaplanowane w ramach podsumowania spotkania.

Warsztaty skierowane są do startupowców, przedstawicieli handlowych oraz osób zainteresowanych tematyką prezentacji.

Szkolenie poprowadzi Oskar Rak – właściciel agencji strategiczno-kreatywnej goodkloo, który doświadczenie zdobywał przy projektach dla korporacji technologicznych, takich jak Microsoft czy IBM, jak również dla mikroprzedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. W wolnych chwilach dzieli się swoją wiedzą na blogu oscarrak.pl oraz na podcaście Patrzymy Szerzej.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Spotkanie odbędzie się 25 maja (czwartek) w godzinach 18.00-19.30 w katowickim Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona do 10. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się