Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jak udoskonalić proces zarządzania firmą? – warsztaty z Business Model Canvas w katowickim Idea Hub

W jaki sposób ułatwić podejmowanie decyzji biznesowych i wspomóc proces zarządzania firmą? Z pomocą przedsiębiorcom przychodzi narzędzie Business Model Canvas, pozwalające na przeprowadzenie szczegółowej analizy modelu biznesowego firmy.
O autorze
1 min czytania 2017-04-18

W trakcie warsztatów organizowanych dnia 25 kwietnia w katowickim Idea Hub opowie o nim Rafał Pawlus – IT Project Manager w gliwickim POSSIBLE.

Podczas warsztatów na temat Business Model Canvas uczestnicy dowiedzą się jak usystematyzować informacje związane z oferowanymi przez nich produktami/usługami. Rafał Pawlus podpowie im w jaki sposób osadzić swoje przedsięwzięcie w realiach biznesowych oraz jak zdiagnozować słabe i mocne strony swojego przedsiębiorstwa. Szkolenie skierowane jest głównie do startupowców, właścicieli firm oraz osób pragnących rozpocząć przygodę z własną działalnością gospodarczą.

Podczas spotkania swoją wiedzą z przedsiębiorcami podzieli się Rafał Pawlus – IT Project Manager w gliwickim POSSIBLE. Od zawsze związany ze Śląskiem – zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Organizator niejednego wydarzenia, począwszy od cyklu konferencji dotyczących zwiększania efektywności produkcji po prowadzenie Klubu Studenckiego „Spirala” na Politechnice Śląskiej. Obecnie pracuje w gliwickim POSSIBLE, gdzie na co dzień zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi. Miłośnik zwinnego podejścia do każdego projektu.

Szkolenie pt. „Business Model Canvas – stań się wizjonerem i podejmuj słuszne decyzje w swojej firmie” odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) w godzinach 18.00-19.30 w Idea Hub –bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona do 10. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Słuchaj podcastu NowyMarketing