„Jak w górę, to z Mesem”. Druga odsłona kampanii marki Chivas Regal

W kolejnej odsłonie kampanii „Jak w górę to z Wami” marka zaprasza do udziału w konkursie, w którym zachęca uczestników do podzielenia się swoim sukcesem poprzez opowiedzenie kto i w jaki sposób pomagał w jego osiągnięciu. Nagrodą główną jest spotkanie z Ten Typ Mes w jego studiu.
O autorze
1 min czytania 2022-11-10

W górę nigdy nie idzie się samemu – o tym opowiada kampania marki Chivas Regal, która zwraca uwagę na to, że sukcesy zawdzięczamy nie tylko sobie, ale także ludziom, którzy nas wspierają. Marka swoją kampanią „Jak w górę to z Wami” zachęca do doceniania tych, którzy zawsze są gotowi, by pomagać innym.

Obecnie rozpoczęła się druga odsłona kampanii, w której  podkreślamy, jak ważne jest by wspólnie cieszyć się sukcesami i wzajemnie inspirować do kolejnych działań. By szerzyć tę ideę Chivas Regal przygotował konkurs dla konsumentów, dzięki któremu będą mogli rozwijać swoje pasje – mówi Klaudia Szymańczyk, brand manager marki Chivas Regal w Wyborowa Pernod Ricard.

Zadaniem konkursowym jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie – „Jak w górę to z Mesem. Napisz, kto i jak wspiera Cię w drodze do sukcesów.” Nagrodą główną dla autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi jest wizyta w studiu nagraniowym, rozmowa z Mesem, a także możliwość sprawdzenia swoich sił przed mikrofonem. Pozostałymi nagrodami w konkursie są słuchawki MOMENTUM 3 Wireless, limitowana edycja specjalna płyty RAPERSAMPLER oraz whisky Chivas Regal. W sumie marka nagrodzi aż 121 uczestników.

Konkurs trwa od 10 listopada do 10 grudnia. Regulamin oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie chivaswgore.pl.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
Bez wsparcia fanów, producentów i bliskich nie byłbym tu, gdzie teraz jestem. Mam wokół siebie ludzi, którzy mnie wspierają i motywują, a gdy mamy co świętować, to robimy to razem. Jak wyznaczać nowe cele, to tylko z nimi! – mówi Ten Typ Mes, ambasador kampanii Chivas Regal.


Słuchaj podcastu NowyMarketing

Kampania „Jak w górę, to z Wami!” jest polską adaptacją globalnego projektu „I Rise, We Rise!”. Jej pierwszy etap odbył się w sierpniu, kiedy to marka poinformowała o współpracy z  ambasadorami, którzy poprzez swoje zawodowe sukcesy odzwierciedlają hasło kampanii. W kampanię zaangażowani są: Anja Rubik – polska supermodelka i aktywistka, Ten Typ Mes – popularny muzyk i producent, Olga Kordys Kozierowska – Prezeska Fundacji „Sukces Pisany Szminką”, znana dziennikarka, autorka książek i business coach oraz Michał Kempa – stand-uper i prezenter telewizyjny.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się