Jan Frycz ambasadorem marki Bracia Koral

Jan Frycz, kultowy polski aktor filmowy i teatralny, zabiera widzów w sentymentalną podróż do wspomnień, które nieodłącznie związane są z cudownymi polskimi krajobrazami, naturą oraz lodami Bracia Koral. Nagranie zrealizowane zostało w zachwycających i sielskich krajobrazach polskiego wybrzeża.
O autorze
2 min czytania 2022-04-21

Marka Bracia Koral jest obecna na polskim rynku od 2014 roku. Stworzona została przez młodsze pokolenie właścicieli z okazji Jubileuszu 35-lecia firmy Koral, jako wyraz wielkiego uznania pracy dla jej założycieli – sam projekt miał mieć początkowo charakter jednoroczny. Niemniej jednak ogromna popularność rynkowa „Lodów Jak Dawniej” sprawiła, że została ona ostatecznie już na stałe wprowadzona do portfolio firmy KORAL. W ramach promocji linii „Lodów Jak Dawniej” corocznie przygotowywane oraz realizowane są szeroko zakrojone kampanie reklamowe z udziałami gwiazd polskiego kina, sztuki i kultury. 

Symbolika w każdej sekundzie

Scenariusz spotu i prezentowane w nim sceny nawiązują charakterem do poprzednich reklam jako sentymentalnej podróży bohatera. Ich wspólnym elementem jest ukazanie walorów polskich krajobrazów, natury i przyrody.  Scenerią nowego nagrania są podziwiane przez aktora, piękne widoki polskiego wybrzeża w okolicach Łeby, a Bałtyk niemal większości Polakom kojarzy się z wakacjami, dzieciństwem, błogimi chwilami i lodami jedzonymi nad brzegiem morza.

W kolejnym naszej „historii reklamowej” kontynuujemy sentymentalną podróży głównego bohatera, aby podkreślić, że czas wakacji, odpoczynku, wspomnień, miłości i „Lody Jak Dawniej” pozostają w naszych wspomnieniach na całe życie i że uwielbiamy do nich powracać przypominając sobie ten czas, który pozwala choć na chwilę odetchnąć od trudów życia codziennego – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL Koral.   Ukazanie piękna polskich krajobrazów to również ważny element filmu, gdyż możemy być dumni z przepięknych i jakże nam bliskich okoliczności polskiej przyrody i scenerii niezależnie czy jest to południu czy północ naszego kraju. Kolejny raz długo poszukiwaliśmy artysty, który wcieliłby się w rolę naszego bohatera i szczerze przekazał towarzyszące naszej firmie i marce emocje – wybór był jednogłośny – Jan Frycz, wybitny polski aktor teatralny oraz filmowy, doskonale rozumie naszą filozofię i dlatego jest tak doskonale przekonujący w tej produkcji. Bardzo cieszymy się, że został naszym nowym ambasadorem i wesprze nas nie tylko w tym filmie – pojawi się również przy okazji naszych kampanii w radiu, prasie, kinie, szeroko zakrojonych działaniach internetowych, planowanej kampanii OOH oraz szeregu działań BTL – dodaje Piotr Gąsiorowski.
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za kreację spotu odpowiada współpracująca od lat z firmą Koral Film Grupa, całościową koncepcję kampanii ATL przygotował dział marketingu PPL Koral. Za działania w sferze digital odpowiada SMI Agency. Reklama w TV emitowana będzie w czasie tzw. prime time w formie spotów 30 sekundowych oraz 8 sekundowych bilbordów sponsorskich na antenie TVP oraz TV Polsat. Zaplanowana została także bardzo intensywna akcja za pośrednictwem Internetu.

Słuchaj podcastu NowyMarketing