„Jeden na jeden z inwestorem” – sprawdź swój pomysł na biznes w katowickim Idea Hub

Masz pomysł na biznes, ale w Twojej głowie rodzi się wiele wątpliwości? Chcesz rozwinąć skrzydła w świecie biznesu, jednak potrzebujesz wsparcia oraz eksperckiego spojrzenia na Twój koncept?
O autorze
2 min czytania 2017-10-13

Już 18 października (środa) zarezerwuj 30 min na kolejną odsłonę wydarzenia „Jeden na jeden z inwestorem” w katowickim Idea Hub i sprawdź możliwości, jakie niesie za sobą Twój pomysł na biznes.

Placówka coworkingowa Idea Hub w Katowicach rusza z drugą edycją wydarzenia „Jeden na jeden z inwestorem”, którego celem jest odpowiedzenie na potrzeby przyszłych przedsiębiorców. Wielu aspirujących biznesmenów wspina się na wyżyny kreatywności wymyślając niezliczone koncepty na biznes, po to, aby odpowiedzieć na potrzeby konsumentów. Jednak wraz z każdym nowym pomysłem pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Czy mój biznes, aby na pewno odpowie na potrzeby odbiorców? Jak wiele muszę w niego zainwestować? Jak duże mam szanse, aby mój pomysł przerodził się w lukratywny biznes? Każdy przyszły, bądź obecny przedsiębiorca, który zmaga się z wątpliwościami dotyczącymi skuteczności swojego pomysłu może wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu w katowickim Idea Hub. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję skonsultować swoją koncepcję w gronie trzech doświadczonych inwestorów. Przewidziany czas spotkania na każdego uczestnika to 30 min. Zalecanym narzędziem wspomagającym przedstawienie pomysłu na biznes przed inwestorami jest prezentacja. Prezentacja powinna trwać od 5 do 7 minut. Pozostały czas spotkania (25 minut) przeznaczony jest na rozmowę z inwestorami dotyczącą planu biznesowego. Każde wystąpienie zostanie podsumowane eksperckimi opiniami oraz merytorycznymi wskazówkami biznesowymi, które będą miały za zadanie wskazać przyszłym przedsiębiorcom drogę do stworzenia prosperującego biznesu.

Eksperckich opinii udzielą:

Jacek Mleczko – inwestor oraz coach biznesowy, który w trakcie swojej kariery brał udział w kierowaniu procesami organizacji firm, sprzedaży i marketingu oraz budowaniu zespołów w USA i Polsce. Jako konsultant pracował z dużymi firmami jak BASF, Perfumerie Douglas, Matusewicz Budowa Maszyn, Zakład Rafineryjny Jasło, Kromiss-Bis oraz licznymi startupami i małymi firmami. Jako inwestor interesuje się nieruchomościami i nowymi technologiami.

Sebastian Kolisz – Dyrektor Regionalny Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Polsce południowo-wschodniej, Dyrektor obszaru Growth Business Link Kraków; związany z AIP od 2006 r. Certyfikowany Instruktor Innowacji AIP. Promotor idei startupów i działań przedsiębiorczych. Twórca sukcesu AIP w Krakowie. Koordynował od podstaw powstanie sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Krakowie. Organizator konferencji, szkoleń, prezentacji, targów i wielu projektów związanych z przedsiębiorczością i startupami (m.in. Poland Business Starter, Startup Mixer, Business Mixer).

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Konrad Szczypczyk – konsultant, interim manager, inwestor. Współtworzył dział kreatywny Agencji Reklamowej ESPECTO. Restrukturyzował model biznesowy Galerii Skawina, którą zarządzał przez 11 lat swojej kariery. Poza centrum handlowym zarządzał także: restauracją, klubem fitness, franczyzową placówką bankową oraz jednym z pierwszych biur coworkingowych w Polsce. Prowadził szkolenia i zajęcia dydaktyczne dla Krakowskiej Szkoły Zarządzania i Administracji. Od 2010 roku inwestuje w spółki z o.o. , a od 2014 roku w startupy. Aktualnie zaangażowany w 6 różnych startupowych projektów na różnym poziomie rozwoju. Prowadzi szkolenia i konsultacje w obszarze team-buildingu i negocjacji w ramach projektu Alchemia Bizensu. Ukończył studia magisterskie z psychologii oraz studia podyplomowe z prawa gospodarczego.

Wydarzenie odbędzie się 18 października (środa) w godzinach 17.00–20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Na uczestników czekać będą cenne wskazówki oraz opinie inwestorów!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona do 5. Przewidziany czas spotkania z inwestorami dla każdego uczestnika to 30 minut. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się