Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Jerzy Stuhr opowiada historię chorego chłopca w kampanii „Wciąż jestem tym, kim byłem”

Jerzy Stuhr został Ambasadorem kampanii „Wciąż jestem tym, kim byłem”, organizowanej przez Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Kampania ma na celu uświadomienie wpływu choroby nowotworowej na emocje i psychikę dziecka.
O autorze
1 min czytania 2020-01-29

Długie leczenie onkologiczne i osamotnienie prowadzą do smutku, wycofania i poczucia braku sensu. Dlatego kampania „Wciąż jestem tym, kim byłem” ma uwrażliwić na to, jak ważną rolę w powrocie do normalnego życia pełnią przyjaciele, znajomi, koledzy ze szkoły, jak ważne jest poczucie aprobaty i obecność bliskich. Nawet niewielkie gesty mają moc – mogą dodać dziecku pewności siebie, zmotywować do działania i ułatwić powrót do życia sprzed choroby. W ramach kampanii powstały filmiki opowiadające historie dzieci, które zmagają się z różnymi trudnymi emocjami spowodowanymi chorobą nowotworową.

Głos Jerzego Stuhra usłyszymy w opowieści o Wojtku – chorym chłopcu, który obawia się, że koledzy nie przyjdą na jego przyjęcie urodzinowe. Chłopiec wiele tygodni przebywał w szpitalu, w izolacji i teraz martwi się, czy ktoś z jego przyjaciół jeszcze o nim pamięta.

Kolejnym elementem kampanii jest poruszająca rozmowa z aktorem. Niezwykle ważne jest dawać radość dzieciom. Bo w radości jest i nadzieja i siła i energia – powiedział Jerzy Stuhr. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy o wspieraniu, dodawaniu otuchy, o marzeniach i o znaczeniu kampanii poruszających problemy dzieci chorych na nowotwór.

Prezentowane filmy to następny etap kampanii „Wciąż jestem tym, kim byłem”. Wcześniej przedstawiliśmy animację, do której głosu użyczyła Agata Buzek oraz wywiad z aktorką.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wszystkie materiały filmowe kampanii „Wciąż jestem tym, kim byłem” są dostępne na kanale YouTube Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Słuchaj podcastu NowyMarketing