Joanna Jędrasik head of digital w Lighthouse

Do zespołu firmy doradztwa komunikacyjnego Lighthouse dołączyła Joanna Jędrasik, która objęła nowo utworzone stanowisko head of digital.
O autorze
1 min czytania 2022-10-18

Joanna Jędrasik zapewni strategiczne i operacyjne wsparcie w obszarze działań digitalowych, w tym social mediów, dla kluczowych klientów obsługiwanych przez Lighthouse. Nowa head of digital będzie także odpowiedzialna za rozwój działu oraz pozyskiwanie nowych projektów digitalowych.

Joanna ma kilkanaście lat doświadczenia w branży komunikacyjnej. Przez ostatnie osiem lat była związana z Grupą Walk – najpierw jako head of social media i członek zarządu Agencji Walk PR, a następnie jako CEO Walk Digital. Zarządzała multidyscyplinarnymi zespołami specjalistów ze wszystkich dziedzin komunikacji, jak również technologicznych i mediowych.

Pracowała m.in. dla takich Klientów jak Coca-Cola, KFC, Chevrolet, L’Oréal Groupe, Nikon, Volkswagen Group, Obi Polska, CEDC. 

Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (Wydział Stosunków Międzynarodowych i Politologii).

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
Ogromnie cieszę się, że do naszego zespołu dołączyła tak doświadczona osoba, jaką jest Joanna. Planujemy bowiem nie tylko rozbudowę działu digital, ale chcemy także poszerzać cyfrowe kompetencje wszystkich konsultantów. Wierzę, że dzięki Joannie, uda się nam zrealizować te cele, a jej wsparcie i wiedza przyczynią się do dalszego rozwoju całej firmy – mówi Jarosław Bańda, managing director w Lighthouse.

Słuchaj podcastu NowyMarketing