Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Już 17 listopada br. odbędzie się semWAW – edycja startup

Piątek 17.11.2023 r., to dzień, który zapisze się w branży marketingu. Właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja semWAW, czyli bliźniaczego eventu krakowskiego semKRK w Warszawie.
O autorze
2 min czytania 2023-11-03

Po raz pierwszy semWAW zawita z barcampem do stolicy i jednocześnie wróci nieco do korzeni, organizując mniejszą edycję, która przypomina pierwsze barcampy. Towarzyszyć im będzie (jak zawsze) aktualna wiedza od najlepszych ekspertów SEM i SEO, którzy zaprezentują się na scenie, oraz panel dyskusyjny w temacie startupów. 

Kto stoi za organizacją semWAW?

Od 8 lat organizujemy semKRK, czyli konferencję dla specjalistów SEM i SEO, podczas której spotyka się cała branża. Jej uczestnicy wielokrotnie zapełnili Starą Zajezdnię (ok. 600 osób) oraz Muzeum Manggha (ok. 300 osób) w Krakowie. Ostatnia edycja konferencji została oceniona na 9,04/10, a wysokie oceny i zadowolenie w ankietach popchnęły do wyruszenia z barcampem nieco dalej, stąd pomysł, aby kolejne spotkanie zorganizować właśnie w Warszawie. DevaGroup bardzo mocno wspiera integrację branży oraz chce dawać przestrzeń do wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Na imprezach można znaleźć sporo gadżetów, świetną atmosferę i stoiska sponsorskie, na których dowiecie się więcej o ciekawych narzędziach/firmach.

Kto wystąpi na scenie?

Podczas pierwszej warszawskiej edycji na scenę zaproszono: Dominika Fajferka (WhitePress®), Tomasza Trzósło (Bluerank), Joannę Horoszko (Sempai), Annę Moczulską (Conversion) oraz Pawła Sokołowskiego (Cont.ai). Agendę konferencji i tematy wystąpień będzie można zobaczyć na: wydarzeniu na Facebooku/Meta i Instagramie. Zapraszamy więc do ich obserwowania, ponieważ na scenie zaprezentują się topowi eksperci z branży, którzy na co dzień są praktykami, laureatami prestiżowych konkursów, a także występują na największych marketingowych konferencjach. 

Dodatkowo, podczas tej edycji ponownie zorganizowany zostanie Call4Papers (edycja startup). Jest to niestandardowy sposób wyboru prelegentów/prelegentek polegający na tym, że chętni do wystąpienia na imprezie przesyłają tematy wraz z opisami, a DevaGroup publikuje w głosowaniu tylko te informacje. Głosujący nie znają zatem nazwisk występujących, którzy stoją za wybranymi tematami i w ten sposób dostają oni szansę na pokazanie się na scenie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
W ankietach po ostatnich edycjach bardzo często pojawiały się głosy o tym, żeby naszą konferencję zorganizować również w Warszawie. Zawsze staramy się słuchać głosu naszych uczestników – zatem widzimy się już w piątek 17 listopada o godzinie 18:00 w Campusie Google! Do zobaczenia na miejscu! – na wydarzenie zaprasza Kamil Leśniak, Event & Marketing Manager w DevaGroup.

Podczas semWAW – edycja startup:

Słuchaj podcastu NowyMarketing

– wysłuchasz 5 marketingowych prelekcji od najlepszych ekspertów w branży,

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

– weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym na temat startupów,

– zobaczysz na scenie zwycięzcę Call4Papers (edycja startup),

– poznasz nowinki branżowe, które wdrożysz od razu po spotkaniu,

– zadasz swoje pytania zaproszonym ekspertom na żywo (dzięki sli.do)!

Dodatkowo kilka dni przed konferencją odbędą się warsztaty semWAW. To wyjątkowe szkolenia online odpowiadające na potrzeby specjalistów, dla których kursy dostępne na rynku nie są wystarczające. Przeprowadzone zostaną w 2 ścieżkach:

13.11 (poniedziałek): Google Ads&Analytics. Prowadzący: Wojciech Mikoś, Karol Dziedzic, Bartłomiej Kaczmarczyk i Martyna Zastrożna.

14.11 (wtorek): SEO. Prowadzący: Bartłomiej Tomczyk, Paweł Konopiński i Szymon Słowik.

Warsztaty odbędą się na platformie Clickmeeting, a liczba miejsc na każdy dzień jest ograniczona do 40. Warto pośpieszyć się z kupnem biletów, bo przy ostatnich edycjach wyprzedano je do ostatniego miejsca!

Strona internetowa: https://semwaw.pl/

Link do warsztatów: https://semwaw.pl/warsztaty/ 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/852400402985377/ 

Instagram: https://www.instagram.com/semwaw.pl/

Regulamin wydarzenia: https://dva.pl/semwaw-regulamin 

Kup bilety na konferencję i warsztaty: https://app.evenea.pl/event/semwaw/