Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Już dziś premiera pierwszego polskiego filmu o startupach!

Już dzisiaj w kinie Praha odbędzie się premiera filmu “Anatomia startupu”. Jest to film dokumentalny w reżyserii Aleksandra Dembskiego ukazujący fenomen polskiego środowiska startupowego.
O autorze
1 min czytania 2016-04-28

Bohaterami filmu są m.in. Artur Racicki, twórca Social WiFi, Michał Sadowski (Brand24) oraz Yuri Drabent (Lubię to).

W najbliższych tygodniach film będzie wyświetlany w warszawskich kinach, a już 7 czerwca będzie można obejrzeć go na antenie TVP2.

Film „Anatomia startupu” to portret młodych, przedsiębiorczych ludzi, którzy z wielką determinacją realizują swoje marzenia i cele biznesowe. Reżyser pokazuje 5 inspirujących historii począwszy od samej idei startupu przez kolejne fazy jego rozwoju.  Jest to pierwszy polski film opowiadający o środowisku start-upowym, które w naszym kraju rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. “Anatomia start-upu” może stać się drogowskazem i motywacją dla młodych, przedsiębiorczych Polaków.

Ludzie, którzy podejmują więcej decyzji, szybciej działają, są nakręceni jak motorki tak jak my, popełniają więcej błędów. I to jest wliczone w naszą działalność. Nie popełnianie błędów, to jest nierobienie biznesu. – mówi Artur Racicki, jeden z bohaterów filmu, twórca narzędzia analityczno-marketingowego Social WiFi.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Artur Racicki to prezes i współzałożyciel startupu technologicznego Social WiFi, oraz prezes i założyciel agencji interaktywnej Pozytywnie.pl. W 2015 roku otrzymał nagrodę “Lew Koźmińskiego” oraz zajął 5. miejsce w rankingu miesięcznika Brief na “Najbardziej kreatywnych w biznesie”. Jest ekspertem z 13-letnim doświadczeniem w zakresie

e-commerce. Stworzona przez Artura usługa Social WiFi rozwija się bardzo dynamicznie i do końca 2016 ma pojawić się w ok. 4000 lokalizacji na 20 rynkach.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Uroczysta premiera filmu i ciąg dalszy historii już dziś w warszawskim kinie Praha. Szczegółowy harmonogram kolejnych pokazów jest dostępny tutaj.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

7 czerwca produkcja będzie wyświetlona również w telewizji na antenie TVP2.