Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Kamikaze przygotowała kampanię konta osobistego active po wygranym przetargu

Kamikaze wygrała zorganizowany przez eurobank przetarg, w wyniku którego przygotowała kampanie: digital - dla konta active oraz offline - dla konta na co dzień.
O autorze
1 min czytania 2017-07-19

Zorganizowany przez eurobank konkurs ofert został rozstrzygnięty w czerwcu. Kampania konta osobistego active wystartowała pod koniec czerwca i potrwa do końca sierpnia. Jest skierowana do 3 wyselekcjonowanych grup docelowych i dla każdej Kamikaze przygotowała 3 różne linie kreatywne. Narzędzia użyte w komunikacji to bannery, materiały reklamowe przygotowane na potrzeby akcji na Facebooku oraz specjalne landing page: tutaj, tutaj i tutaj.

Agencja przygotowała również dedykowany panel internetowy przeznaczony do obsługi akcji przez doradców w placówkach eurobanku. Panel służy do ewidencjonowania kont założonych w ramach akcji promocyjnej.

Druga kampania – konta na co dzień – obejmuje małe miasta. W ramach akcji o charakterze offline założenie konta jest premiowane prezentem w postaci zestawu biżuterii. Nośniki wykorzystywane w kampanii to: outdoor lokalny oraz materiały POS (plakaty i ulotki wraz z dystrybucją).

Zakres pracy agencji w ramach tej akcji objął: opracowanie założeń komunikacyjnych, koordynacja procesu zakupowego gadżetu z dostawą, przygotowanie projektów materiałów drukowanych, druk oraz zorganizowanie samej dystrybucji ulotek. Przy druku i dystrybucji ulotek na potrzeby kampanii Kamikaze współpracowała z agencją Altavia Polska.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kamikaze współpracowała już z eurobankiem na zasadzie projektowej w 2016 roku realizując akcję pod hasłem „Hajs jest najs”, wspieraną przez popularnego youtubera Blowka.

Kamikaze to działająca od 11 lat niezależna agencja interaktywna z zacięciem strategicznym. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Orange, L’Oreal, Super-Pharm, eurobank, McCormick, Fortuna, Łowicz, Kotlin.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się