Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Kampania Google Nest pokazuje, co robią zwierzaki, gdy ich właścicieli nie ma w domu

Kampania Google Nest pokazuje, co robią zwierzaki, gdy ich właścicieli nie ma w domu
W nowej kampanii systemów bezpieczeństwa Google Nest zachęca, by testować kamery, nagrywając zwierzęta domowe. Efektem kampanii są urocze filmiki ukazujące, jak wygląda sekretne życie zwierząt, które pozostają same w domu.
O autorze
1 min czytania 2021-09-16

Właściciele zwierząt domowych, którzy są użytkownikami systemów kamer bezpieczeństwa Nest Cam, zaczęli chętnie dzielić się nagraniami swoich pupili, zarejestrowanych dzięki małym domowym kamerom. Ponieważ system został zaprojektowany tak, aby bacznie obserwować dom, gdy właściciele są nieobecni, dobrym sposobem na jego przetestowanie okazało się obserwowanie, co robią zwierzęta domowe, kiedy pozostają w domu bez opieki. Klipy ukazujące zabawne zachowania zwierzaków domowych, a także niespodziewanych gości w ogrodzie, zaczęły coraz częściej pojawiać się w social mediach.

Agencja Arts & Letters Creative Co. postanowiła wykorzystać stale powiększający się zbiór filmików na temat – nieznanego dotąd dla właścicieli pupili – życia zwierząt domowych i stworzyła kampanię dla Google Nest.  

– Po znalezieniu filmów #CaughtOnNestCam w Internecie zainspirowaliśmy się, by pokazać światu magię nowych kamer Nest Cam poprzez zabawne rzeczy, które zwierzęta robią w domu, gdy nikt nie patrzy – powiedział Grossman Muse, dyrektor kreatywny w Arts & Letters Creative Co.

Kampania nowoczesnych systemów bezpieczeństwa zachęca konsumentów do publikowania filmików zarejestrowanych dzięki urządzeniom Google Nest. Nagrania należy zamieścić w social mediach wraz z hashtagiem #CaughtOnNestCam, aby następnie zobaczyć kreatywne przeróbki publikowane na koncie MadeByGoogle. Kampania działa głównie w kanałach cyfrowych Google, w tym na kontach na Facebooku, Twitterze i Instagramie. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Krótkie, zabawne klipy zostają wzbogacone o ilustrowane szczegóły i monologi przypisane zwierzętom. Google Nest zwróciło się do kilku znanych osób z prośbą o kreatywne dopasowanie głosu do zwierzaków. Za dubbing w klipach odpowiadają takie osoby jak influencerka Brittany Broski oraz sportowcy Joe Dombrowski i Alex Toussaint.

Słuchaj podcastu NowyMarketing