Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Kampania marketingowa Uważam Rze Historia

Trawa kampania marketingowa czasopisma „Uważam Rze Historia”. Materiały video promujące styczniowy numer miesięcznika emitowane są w kilkudziesięciu placówkach Lux Med i Medicover na terenie całej Polski.
O autorze
1 min czytania 2016-01-04

Kampania rozpoczęła się 14 grudnia i będzie trwać przez dwa miesiące. Promocja „Uważam Rze Historia” prowadzona jest w formie spotu pojawiającego się na ekranach 260 telewizorów w 80 oddziałach Lux Med i Medicover.

– Obecna kampania ma na celu dalsze wzmocnienie pozycji marki „Uważam Rze Historia” w segmencie czasopism historycznych. Wierzymy, że ekskluzywne i wartościowe treści i artykuły prezentowane na łamach naszego tytułu znajdą kolejnych odbiorców wśród klientów prywatnych ośrodków zdrowia – mówi Eryk Kłopotowski, Prezes Zarządu Uważam Rze Sp. z o.o.

Grupę docelową prowadzonej kampanii stanowią klienci odwiedzący placówki medyczne Lux Med i Medicover. Spoty promujące „UważamRze Historia” dotrą do 2 mln odbiorców miesięcznie. Średnia wieku odbiorców kampanii waha się między 25 a 39 rokiem życia. Są to osoby z wykształceniem średnim i wyższym (ok. 65%) oraz wykonujące wolny zawód.

– Trwająca kampania to element szerszego planu, który obejmie między innymi pojawienie się na łamach „Uważam Rze Historia” specjalnych gości i znanych twarzy. Jesteśmy zadowoleni z wyników czasopisma i pozytywnych opinii czytelników, więc nie zwalniamy tempa – mówi Paweł Łepkowski, redaktor naczelny „Uważam Rze Historia – Naszą ambicją jest odzyskanie pozycji lidera w segmencie miesięczników historycznych – dodaje Łepkowski.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj