Kampania NewBalance w modelu TikTok Friendly Video Production

O autorze
1 min czytania 2023-03-16

Kultowy model New Balance 550 wywodzi się ze świata koszykówki, jednak już na stałe wpisał się w światowej klasy streetstyle. W jego odświeżonej wersji możemy zobaczyć między innymi Hailey Bieber czy Emily Ratajkowsky. Teraz przyszedł czas na polską odsłonę kampanii modelu 550 na TikToku, w której Space Cat Industries połączyło klimat szkolnej sali gimnastycznej ze światem mody, a to wszystko w TikTokowym stylu opartym o ciekawe efekty transitions.

 

Do kampanii zaangażowano dwójkę utalentowanych twórców znanych zarówno ze swoich umiejętności tanecznych, jak i ciekawego wyczucia stylu, Szymona Bożyckiego i Julię Gizelską, którzy przedstawili nowy model New Balance 550.

Kampania odzwierciedla ich naturalność i energię, co jest kluczowym atrybutem materiałów tworzonych w ramach modelu TikTok Friendly Video Production. Kreacje zostały oparte o twórczość zaangażowanych influencerów, aby najlepiej oddać ich charakter i dopasować komunikację w sposób natywny do platformy.

W ramach jednego dnia zdjęciowego powstało w sumie 10 materiałów wykorzystanych w kampanii zasięgowej i trafficowej na TikToku.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
@shimmybruh Stylowy look zawsze z New Balance Jak Wam się podoba odnowiony model 550? #reklama #newbalance original sound – shimmy

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Za strategię, kreację, współpracę z twórcami, jak i zakup mediów odpowiada agencja SpaceCat Industries. To kolejny projekt agencji dla marki New Balance w autorskim modelu TikTok Friendly Video Production. Głównym założeniem tego modelu kreatywno-produkcyjnego jest połączenie naturalnych talentów twórców i TikTokowego stylu montażu z profesjonalną produkcją reklamową na planie zdjęciowym. Dzięki temu powstają materiały idealnie dopasowane do charakteru platformy i obecnej na niej grupy odbiorców.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Making of kampanii NewBalance 550:

@spacecatindustries Backstage produkcji kampanii New Balance 550 Widzieliście już efekty na TikToku? #spacecatindustries #newbalance dźwięk oryginalny – Space Cat Industries