Kampania Tatuum x Miś Uszatek – moje i Twoje wspomnienia

To już kolejna odsłona kampanii TATUUM x Miś Uszatek. A połączyło nas... „dzieciństwo"! Marka TATUUM założona została w włókienniczym mieście Łodzi, W 1997 roku. Tutaj także narodził się ukochany przez miliony dzieci, a teraz już dorosłych, Uszatek!
O autorze
1 min czytania 2023-11-13

Powrót do dzieciństwa 

W duchu TUUGETHER do pracy przy kampanii zaprosiliśmy nasze Klientki! Napisały one, czym są dla nich wspomnienia – kilka cytatów znalazło się na podszewkach kolekcji z Misiem, inne zdobią zdjęcia na witrynach. Dostaliśmy także tysiące zdjęć z dzieciństwa, w towarzystwie przyjaciół – pluszowych misiów, je także można podziwiać na witrynach w całej Polsce! 

Oto zwycięskie cytaty: 

Wspomnienia są jak album ze zdjęciami,  to uczucie pojawiające się pod powiekami – niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, na dźwięk lub zapach – przenoszące nas w przeszłość. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wspomnienia to kieszeń płaszcza mojej mamy. Wsuwałam tam rękę, aby znaleźć ciepło jej dłoni. W miękkiej podszewce ukryte były kasztany. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Najpiękniejsze wspomnienia  smakują jak poziomki zebrane w lesie, pachną konwaliami, ciastem z brzoskwiniami, otulają duszę jak ciepły szalik od Mamy. 

Podczas klimatycznej sesji Bogna Sworowska z Misiem Uszatkiem, odtwarzali zdjęcia z dzieciństwa, które zostały nagrodzone w naszym konkursie. To symbol magii, jaka rodzi się z bycia TUUGETHER. To magia, której moc sprawia, że wspomnienia uwiecznione na fotografiach ożywają. 

Kapsuła pełna wspomnień 

TATUUM X MIŚ USZATEK to nie tylko hołd dla wspomnień i emocji. To także uważnie zaprojektowana kolekcja, która konsekwentnie realizuje ideę szafy kapsułowej. W kolekcji zaproponowane zostały modele, które można łączyć ze sobą na wiele sposobów nie zabrakło też produktu a la „kameleon”, czyli dwustronnej dzianinowej kurtki. 

Najmocniejszy punkt stanowi szeroki wybór okryć wierzchnich. Zadowolone będą zarówno miłośniczki klasycznych płaszczy, puchowych kurtek i kamizelek, czy modnych w tym sezonie kożuchów. Możecie spodziewać się otulających swetrów oraz bluz w trendzie matchy-matchy, czyli tego samego modelu dla Niej, dla Niego i dla dzieci. 

Uszatkowe skarby

Stylowe torby, portfele, kosmetyczka i unikatowa biżuteria – to tylko mała część tego, co Miś proponuje na prezenty świąteczne! Nie zabraknie uroczych nauszników oraz ciepłych zestawów szalików i czapek, które uzupełniają jesienno-zimowe stylizacje. Na bardzo chłodne dni świetnie sprawdzi się także kubek termiczny – dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – to nowość w tej odsłonie kolekcji.