Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Karolina Fijołek-Gajewska nową dyrektor działu usług w MediaMarkt Polska

Karolina Fijołek-Gajewska nową dyrektor działu usług w MediaMarkt Polska
Z początkiem marca 2024 roku, do zespołu MediaMarkt Polska dołączyła Karolina Fijołek-Gajewska w roli services & solutions department director.
O autorze
1 min czytania 2024-03-19

Ostatnie 15 lat pełniła funkcje menedżerskie głównie w branży telekomunikacyjnej i świadczeń pozapłacowych (T-Mobile, Play, Benefit Systems) w obszarze handlu, rozwoju produktu i rozwoju biznesu usług dodanych i urządzeń, a także zarządzania partnerami i procesami biznesowymi.

Do obowiązków nowej dyrektorki będzie należało zarządzanie i rozwój naszej oferty usług i rozwiązań wokół urządzeń, w tym za gospodarkę w obiegu zamkniętym (circular economy), a także odpowiedzialność za rozwiązania finansowe (consumer finance).

Karolina wnosi do firmy bogate doświadczenie eksperckie mające znaczący wpływ na rozwój oferty usług
MediaMarkt Polska.

– Z entuzjazmem podchodzę do możliwości, jakie niesie ze sobą moja rola. Jestem przekonana, że kluczem do rozwoju obszaru, za który odpowiadam, przede wszystkim jest wsłuchanie się w głos klientów, inspirowanie się ich pozytywnymi doświadczeniami z zupełnie innych branż oraz prostota i dobra dostępność rozwiązań – mówi Karolina Fijołek-Gajewska.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Bliski jest jej również ważny dla firmy obszar D&I, budowanie zróżnicowanego i włączającego środowiska pracy oraz wspieranie kobiet i współpraca międzypokoleniowa. Nowa Dyrektorka Usług zastąpiła Małgorzatę Parzymies, która objęła stanowisko head of branded services, aftersales & repairs w globalnej centrali MediaMarkt w Ingolstadt.

Zdjęcie główne: K. Fijołek-Gajewska

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się