Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Karolina Mróz obejmuje stanowisko dyrektor zarządzającej w warszawskim studiu Human

Karolina Mróz od czerwca dołącza do zespołu Human – studia VFX, animacji i postprodukcji – obejmując stanowisko dyrektor zarządzającej. Nowe stanowisko jest elementem rozszerzania kompetencji firmy. Human właśnie przeszedł rebranding i rozwija swoje działania filmowe w zakresie VFX i postprodukcji.
O autorze
1 min czytania 2022-06-02

Karolina Mróz jest związana z filmem od 16 lat. Karierę w produkcji filmowej rozpoczęła w 2006 roku, współpracując wówczas ze studiami takimi jak m.in. Opus Film, Anagram Film czy Papaya Films. W 2010 roku była jednym z założycieli firmy produkcyjnej Lava Films i pełniła funkcję członka jej zarządu do 2017 roku. Pracowała również jako producent programowy dla agencji komunikacji European Service Network w Brukseli realizując projekty dla Komisji i Parlamentu Europejskiego. W latach 2018 – 2021 roku była Dyrektorem ds. Produkcji w Wajda Studio w Warszawie, a przez ostatnie miesiące sprawowała obowiązki Outsource Managera w Platige Image.

W Human ma odpowiadać za rozwój firmy w zakresie koprodukcji filmowej oraz nadzorować procesy produkcyjne w zleceniach serwisowych realizowanych zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny.

Stanowisko dyrektora zarządzającego w Human jest nową pozycją, będącą elementem dalszego rozszerzania kompetencji firmy. Warszawskie studio (wcześniej Human Ark) właśnie przeszło proces rebrandingu i ogłosiło zmiany strategiczne oparte o większy nacisk na działania filmowe.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj