Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Katarzyna Montgomery poprowadzi dział „Talents” w Stor9_, do teamu Talents dołącza Michał Zawada

O autorze
1 min czytania 2021-04-07

Do zespołu agencji Stor9_, której większościowym udziałowcem jest Robert Lewandowski, dołącza Katarzyna Montgomery oraz Michał Zawada. Dziennikarka będzie kierować zespołem Talents, który zajmuje się PR oraz monetyzacją wizerunku osób publicznych. Michał Zawada w teamie Montgomery zajmie się PR sportowców – Huberta Hurkacza i Bartka Bednorza.

W Stor9_ Katarzyna Montgomery będzie odpowiedzialna za dalszą rozbudowę kompetencji w obszarze personal brandingu, a także pozyskanie nowych nazwisk ze świata szeroko pojętej kultury, sztuki, sportu oraz mody. Wspólnie z zespołem będzie pracować nad budowaniem wizerunku osób publicznych, a także dbać o egzekucję kontraktów reklamowych. Michał Zawada dołączył do teamu stor9 i będzie odpowiedzialny za relacje z mediami sportowymi w obszarze tenisa i siatkówki.

Katarzyna Montgomery jest wielokrotnie nagradzaną dziennikarką z prawie 30-letnim doświadczeniem w prasie, telewizji, internecie i radiu. Pracowała w „Gazecie Wyborczej”, prowadziła programy w Polsacie, TVN Style, TV4 oraz była redaktor naczelną magazynów „VIVA!”, „Życie jest piękne” i „Zwierciadło”. W 2007 roku założyła pierwszy ogólnotematyczny kobiecy portal w Polsce. Dwukrotnie nominowana do Wiktora, nagrodzona wyróżnieniem „Dziennikarz bez barier”.

Michał Zawada jest z wykształcenia dziennikarzem i archeologiem. Jest też twórcą podcastów sportowych i specjalistą w zakresie PR & media management. Współtworzył media społecznościowe Nike Football Poland. Współpracował z wieloma czołowymi polskimi sportowcami z takich dyscyplin jak: piłka nożna, motosport, piłka ręczna czy tenis. Od 2019 roku pracuje z najlepszym polskim tenisistą Hubertem Hurkaczem.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj