Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Kim są Ewangeliści e-biznesu? – premiera książki Tomasza Ciska i Pawła Nowackiego

Kiedy małe odkrycia stają się przełomowymi wydarzeniami? – Kiedy wzbudzają ciekawość, zainteresowanie i chęć „spróbowania” czegoś na własnej skórze. To „coś” musi poruszyć miliony, wywołać potrzebę i … służyć.
O autorze
1 min czytania 2012-09-27

Takim wynalazkiem jest INTERNET. Jego narodziny datowane są na 1990r., kiedy to Tim Berners-Lee stworzył na potrzeby naukowców z CERN pierwszą stronę WWW. Wraz z narodzinami Internetu pojawili się też pionierzy – ludzie, którzy z dobrym pomysłem, w odpowiednim czasie i we właściwym miejscu, znaleźli różnorakie zastosowanie wykorzystania Sieci, na trwale zapisali się w kartach historii.

Bohaterami książki „E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego Internetu” są twórcy największych pierwszych polskich portali i platform, takich jak Allegro, Gadu-Gadu, WP, Onet czy o2. E-wangeliści polskiego Internetu to świadkowie jego narodzin, Ci, którym udało się odkryć i wykorzystać jego potencjał. Co kierowało założycielami tych serwisów? Co sprawiło, że udało im się zbudować tak silne marki? Dowiesz się sięgając po książkę Tomasza Ciska i Pawła Nowackiego. „E-wangeliści…” to zbiór rozmów z największymi osobowościami polskiego Internetu, a podane przez rozmówców informacje w wielu wypadkach są prezentowane publicznie po raz pierwszy. Ta książka Cię zainspiruje, skłoni do przemyśleń i zachęci do działania. Ta książka to wiedza obiecana…

E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu

Autorzy: Tomasz Cisek, Paweł Nowacki
Stron: 232
Premiera książki: 27.09.2012
Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Helion SA w marce Onepress 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj