Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Kobieta w Biznesie – kolejne spotkanie przedsiębiorczych pań w Warszawie

Projekt Kobieta w Biznesie z miesiąca na miesiąc gromadzi coraz więcej kobiet, które inwestują w swój rozwój i świadomie budują karierę. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 13 lipca w Warszawie i zostanie poświęcone sposobom wygrywania w trudnej grze, jaką jest biznes.
O autorze
1 min czytania 2017-07-12

Gościem Specjalnym spotkania Kobieta w Biznesie będzie Magdalena Pawłowska – znany przedsiębiorca, marketer i psycholog społeczny. To właśnie ona była odpowiedzialna za projekt strategii digital marketingowych dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka.

W jaki sposób rozpoczęła swoją przygodę z biznesem? Jak pozyskuje kontrakty o wartości kilku milionów złotych? Jak wykorzystuje asertywność w biznesie? Jak łączy życie rodzinne z biznesem? To tylko część pytań, jakie niewątpliwie padną w czasie tego spotkania pod adresem Gościa Specjalnego.

Aneta Wątor, inicjatorka i gospodarz cyklu Kobieta w Biznesie, pochyli się nad tematem asertywności, która przydaje się kobietom nie tylko w biznesie, ale także w życiu prywatnym. Podkreśli również wagę komunikacji w unikaniu sytuacji konfliktowych i radzeniu sobie ze stawianiem jasno określonych granic.

Spotkanie odbędzie się 13 lipca, o godzinie 17:30, w budynku Atrium Tower, Sala B Piętro 9, Aleja Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa. Obowiązuje rejestracja, której można dokonać pod adresem. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Partnerem strategicznym spotkania jest agencja ContentHouse.

Słuchaj podcastu NowyMarketing