Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Kobieta w Biznesie – spotkanie dla przedsiębiorczych we Wrocławiu

Kobieta w Biznesie to spotkania networkingowe na najwyższym poziomie. Jak ogłosiły media, pokochały je przedsiębiorcze Polki. Tematem najbliższego wydarzenia, które odbędzie się już 6 lipca we Wrocławiu, będzie budowanie marki osobistej.
O autorze
1 min czytania 2017-07-05

Personal branding jest czasochłonnym procesem, który wymaga zaangażowania i rozwijania relacji międzyludzkich. Dlatego też warto wiedzieć, jakie działania należy podjąć, aby osiągnąć zamierzony cel. Gościem specjalnym najbliższego spotkania „Kobieta w Biznesie” będzie Regina Bukowska, organizatorka warsztatów ze zmiany wizerunku oraz stylizacji, która przedstawi najistotniejsze kwestie wyglądu w biznesie i podzieli się z uczestniczkami swoim wieloletnim doświadczeniem.

Inicjatorka i gospodarz spotkań, Aneta Wątor, opowie uczestniczkom o budowaniu marki przyciągającej klientów i dobieraniu wizerunku oraz umiejętności tak, aby osiągnąć sukces. Przedstawi także sposoby na poprawę pewności siebie oraz wskaże błędy w kreowaniu marki osobistej.

Podczas wrocławskiego spotkania nie zabraknie wywiadów z uczestniczkami oraz uwielbianego przez nie networkingu, który umożliwi obecnym Paniom zapoznanie się i wymianę kontaktów. Organizatorzy przewidzieli także czas na przedstawienie historii spotkań, wywiad z Reginą Bukowską oraz losowanie nagród.

Dodatkową wartością spotkania, jaką zyskają uczestniczki jest 30-dniowy program budowania marki osobistej online, o wartości 199 zł, który umożliwi stworzenie i ulepszenie marki osobistej metodą Kaizen.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wydarzenie rozpocznie się 6 lipca, o godzinie 17:40, w Sali Cuprum Biurowca Cuprum Novum w Wrocławiu. Obowiązuje na nie rejestracja, której należy dokonać na stronie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu.

Partnerem strategicznym spotkania jest agencja ContentHouse.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się