Kolejna konferencja Growth Experts Academy z Agencją Berm

13 października w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji Growth Experts Academy. Jest to największe wydarzenie biznesowe dla członków BNI Polska, dedykowane aktywnie działającym w biznesie. Organizację i reżyserię tegorocznej edycji powierzono Agencji Berm Creative Production Group.
O autorze
1 min czytania 2017-10-19

BNI jest największą organizacją rekomendacji biznesowych na świecie. Polski oddział raz w roku organizuje spotkanie swoich członków: właścicieli firm, osób zarządzających, managerów, dyrektorów handlowych, podczas którego dzielą się oni wiedzą i doświadczeniami w biznesie.

Growth Experts Academy 2017 odbywające się w hotelu Novotel Warszawa Centrum zgromadziło ponad 350 przedstawicieli biznesu. Zaaranżowaliśmy dla nich przestrzeń konferencyjną, gdzie odbyła się seria seminariów szkoleniowych. Jednocześnie zadbaliśmy o tę mniej oficjalną część spotkania, gwarantując uczestnikom przestrzeń do swobodnych rozmów i networkingu. Możliwość wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów to jeden z kluczowych aspektów spotkań BNI, a tym samym istotny element scenariusza tej konferencji – wyjaśnia Janusz Jabłoński, Prezes Zarządu Berm Creative Production Group.

Prelegentami podczas tegorocznej konferencji byli praktycy od lat związani z biznesem w Polsce i na świecie. Spotkanie otworzył Dyrektor Narodowy BNI Polska – Ryszard Chmura. Pierwszym prelegentem był Phil Berg, Asystent Dyrektora Narodowego BNI Wielka Brytania, który opowiedział o autorskim systemie spotkań 1na1. Następnie swoje pełne pozytywnej energii warsztaty mieli Michael Mayer, przedstawiciel BNI w Niemczech i Austrii, Terry Hamill, Dyrektor Narodowy BNI Portugalia i Yash Vasant Dyrektor Zarządzający BNI w Indiach. Ponad 8 godzin seminariów uzupełniły spotkania uczestników, którym towarzyszyła energetyczna muzyka.

Agencja Berm Creative Production Group odpowiedzialna była za przygotowanie projektu i realizację scenografii, aranżację przestrzeni oraz obsługę organizacyjną i techniczną, w tym z racji na obecność zagranicznych prelegentów, zapewnienie tłumaczy i sprzętu do obsługi tłumaczeń symultanicznych.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Sesji głównej 13 października towarzyszyły także spotkania grup regionalnych BNI. Za organizację wybranych 12 i 14 października także odpowiadała Agencja Berm. 

Za produkcję wydarzenia po stronie Agencji Berm odpowiadała Olga Zalewska, Project Manager z kilkuletnim doświadczeniem w branży event marketingowej. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się