Kolejni partnerzy akcji #HRwspiera – HR Pogotowie i eTutor

Do akcji #HRwspiera zainicjowanej przez spółkę HRlink dołączyli w czerwcu br. nowi partnerzy – platforma HR Pogotowie oraz firma eTutor. Dzięki temu osoby, które korzystają z narzędzi dostępnych w ramach akcji HRwspiera.pl przy szukaniu pracy otrzymają dostęp nauki języka obcego bez opłat od eTutor.
O autorze
1 min czytania 2020-06-17

Natomiast inicjatorzy #HRwspiera oraz HR Pogotowie połączyli siły i wymieniają się doświadczeniami, aby jeszcze lepiej pomagać osobom i firmom dotkniętym kryzysem w związku z pandemią.

– Dzięki nowym partnerstwom akcja #HRwspiera zyskuje kolejny poziom, który pozwoli na podjęcie następnych, konkretnych działań, a także rozszerzenie zestawu darmowych rozwiązań oferowanych pracodawcom i pracownikom. Dzięki temu osoby, które straciły pracę, będą mogły zwiększyć swoje szanse na znalezienie nowej, a firmy redukujące zatrudnienie – na realną pomoc w tym procesie – tłumaczy Arkadiusz Kuchto, prezes HRlink.

W ramach współpracy z firmą eTutor osoby poszukujące zatrudnienia poprzez platformę HRwspiera.pl otrzymają 3-miesięczny dostęp do materiałów o charakterze szkoleniowym pozwalających na pogłębianie wiedzy i umiejętności językowych.

– Zdecydowaliśmy się na udział w akcji, aby każda osoba poszukująca pracy miała dostęp do nauki języka angielskiego i narzędzi służących podnoszeniu kompetencji w tym trudnym czasie. Kursy językowe to jeden z najbardziej popularnych benefitów pracowniczych, w związku z tym utrata pracy wiąże się często z przerwaniem nauki i regresem umiejętności – tłumaczy Łukasz Sennik, Metodyk eTutor.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Oprócz tego twórcy akcji #HRwspiera oraz zespół inicjatywy HR Pogotowie w ramach współpracy wymienią się zdobytymi już doświadczeniami i wypracowanymi metodami pracy.

– Obie akcje mają podobne cele. To przede wszystkim bezinteresowna pomoc potrzebującym, dlatego postanowiliśmy połączyć siły. Liczymy, że dzięki temu jeszcze więcej osób, które straciły pracę w wyniku kryzysu wywołanego pandemią, znajdzie nowe zatrudnienie – tłumaczy Artur Dzięgielewski, HR manager w SmartLunch Sp. z o.o., założyciel społecznej inicjatywy HR Pogotowie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

#HRwspiera to akcja zainicjowana przez spółkę HRlink wraz z partnerami. Łączy ona wsparcie technologiczne i psychologiczne, proponując konkretne działania i realną pomoc zwalnianym pracownikom, firmom redukującym zatrudnienie oraz tym, które w dalszym ciągu rekrutują pracowników. W jej ramach oferowane są konkretne działania i realna pomoc – swoisty „opatrunek kompetencyjny” skierowany do wszystkich członków organizacji, którzy muszą zmierzyć się z faktem zwolnień. Hasło przewodnie akcji to „Nie żegnajmy, mówmy do zobaczenia”.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Więcej informacji: HRwspiera.pl