Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Kompania Piwowarska przedłuża umowę z Zenith

Kompania Piwowarska kontynuuje współpracę z domem mediowym Zenith, należącym do Publicis Groupe. Decyzja została podjęta bez przetargu.
O autorze
1 min czytania 2021-11-15

Zenith odpowiada od 2016 roku za strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów na rzecz całego portfolio piwnego Kompanii Piwowarskiej. Dotyczy to zarówno obsługi w mediach tradycyjnych, jak i digtalowych.

– Rozumienie filozofii naszych marek oraz wyzwań, przed którymi stoimy jako kategoria, szczególnie w wymiarze zmian na rynku mediów, były kluczowe w doborze właściwego partnera. Nasza dotychczasowa współpraca przyczyniła się do bardzo dobrych wyników naszych aktywacji. Stąd biorąc pod uwagę wszystkie aspekty decyzja o przedłużeniu współpracy jest dość naturalna – mówi Anna Bielecka-Bochenko, integrated communication manager w Kompanii Piwowarskiej.

Kompania Piwowarska i Zenith mają na swoim koncie kampanie nagradzane w konkursach branżowych m.in. „Przejdźmy na TY od zera” dla piwa Tyskie 0,0%, które otrzymało niedawno srebrne Effie 2021, a także złoto za kampanię „Przejdźmy na TY” także dla piwa Tyskie na Effie 2020.

Zespołem KP w agencji mediowej Zenith kieruje Dominika Sadlak-Edwards, communications & business director.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj