Konkurs „Dobre Uczynki wśród Nas” rozstrzygnięty!

O autorze
1 min czytania 2021-07-09

19 maja obchodziliśmy Dzień Dobrych Uczynków, który Fundacja „Wawel z Rodziną” i marka Wawel jak co roku wspólnie świętują dzieląc się dobrem. W tym roku Fundacja „Wawel z Rodziną” zorganizowała konkurs plastyczno-literacki pt. „Dobre Uczynki wśród nas” skierowany do placówek opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dziennego i opieki całodobowej.

 

W dniach od 21 maja do 14 czerwca odbywał się konkurs pt. „Dobre Uczynki wśród nas” skierowany do placówek opiekuńczo-wychowawczych opieki dziennej i całodobowej. Dzieci miały pokazać w formie plastycznej lub literackiej kogoś ze swojego otoczenia, kto w czasie pandemii pomaga potrzebującym. Celem Konkursu było rozwijanie i promowanie umiejętności i twórczości artystycznej wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych opieki całodobowej i dziennej oraz promocja proaktywnej postawy społecznej.

W rywalizacji udział wzięło blisko 30 placówek opiekuńczo-wychowawczych opieki dziennej i całodobowej z całej Polski.

– Wybór zwycięzców był bardzo trudny, ponieważ poziom artystyczny prac jak zawsze był bardzo wysoki. Wszystkie prace były bardzo oryginalne, a przedstawione na nich osoby bez wątpienia zasługują na duże uznanie i szacunek za swoją prospołeczną postawę. Dzielenie się dobrem, szczególnie w trudnych chwilach, jest niezwykle potrzebne i budujące. Cieszymy się, że uczestnicy konkursu dostrzegli tyle dobra wokół siebie” – mówi Sylwia Warnecka, wiceprezes „Fundacji Wawel z Rodziną”. Do wszystkich zwycięzców konkursu trafią słodkie nagrody firmy Wawel.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

To kolejny konkurs organizowany przez Fundację „Wawel z Rodziną” w tym roku.  Poprzednie konkursy „#DobraRobotaChallenge” oraz „Gotowi na wiosnę” również były skierowane do podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych opieki dziennej i całodobowej. Wszystkie mają na celu rozwój wyobraźni i umiejętności artystycznych oraz postaw prospołecznych dzieci i młodzieży.

Lista nagrodzonych placówek:

Słuchaj podcastu NowyMarketing

  • Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy w Krośnie
  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 2 w Dąbrowie Górniczej
  • Świetlica Środowiskowa działająca przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Chełmie
  • Klub „Wolna Strefa” w Kielcach
  • Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Rodzinnego w Dyminach.
NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się